Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kuru Boyayla Hayatı Renklendirecek 10 Boyama Senaryosu

Anasayfa > Gündem

Hayal gücümüzü harekete geçirip hayatımıza biraz renk katabilmemiz için bu fırsat kaçmaz. Amerikalı yazarlar Ryan Hunter ve Taige Jensen yetişkinler için bir boyama kitabı hazırlamışlar ve adını da 'Coloring for Grown-Ups: The Adult Activty Book' koymuşlar. Muzurluğunuzu konuşturabileceğiniz 10 boyama senaryosu.

1. Fark yarat

1. Fark yarat

Hayal gücünüz ve gözlem yeteneğinizi kullanarak soldaki adamdan bir hipster, sağdakinden de bir evsiz yapın. İpucu: Her ikisi de sakal ve eski kıyafetlerden hoşlansa da hipsterlar renk kombinasyonlarında daha cesur olabiliyorlar.

2. Açıklamama izin ver

2. Açıklamama izin ver

Odaya girdiğinizde ev arkadaşınızı pantolonu inik ve tam da şu gördüğünüz halde yakaladınız.  Ama o, tabii ki de bitkilerin tozlaşması konulu bir belgesel izliyordu. Mu acaba? Ev arkadaşınızın yüz ifadesini ve ekrandaki görüntüyü çizin.

3. Suçluyu bul

3. Suçluyu bul

Asansördeki pırt sesi ve dayanılmaz kokunun sahibi kim? İpucu: Suçlu, kırmızı döpiyes giymiş.

4. Labirentten kurtul

4. Labirentten kurtul

Arkadaşlık da bir yere kadar! Sizce Barış Arkdaşlık sınırlarını aşıp Merve’ye yürümeyi başarabilecek mi?

5. Yalnız olmadığını ispatla

5. Yalnız olmadığını ispatla

Hey gidi hey! Evini paylaştığın kedilerin sayısı 11 olmuş. Bakalım isimlerini yazabilecek misin?

6. Kendini kurtar

6. Kendini kurtar

Neredeyim ben? Peki ya bu kim? Buradan nasıl kaçabilirim? Dün geceyi birlikte geçirdiğiniz yabancının evinden nazik ama bir o kadar hızlı bir şekilde uzaklaşabilmek için hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın.

7. Adını sen koy

7. Adını sen koy

Kendi mucize ilacını yarattın. Bu öyle bir ilaç ki, hayatta neye istiyorsan ona iyi geliyor. Her derde deva oluyor. Şimdi ona bir isim ver. Kullanım alanlarını ve yan etkilerini içeren bir reçete yaz. İlacını da istediğin renklere boya.

8. Hayatının muhasebesini yap

8. Hayatının muhasebesini yap

“Ayna ayna söyle bana! Nasıl biri olmak istiyordum ve şu an

ne haldeyim.”

9. Hafızanı zorla, kendini yakma

9. Hafızanı zorla, kendini yakma

Bu hediyeler sana bir zamanlar aşağıda gördüğün kişiler tarafından verilmiş. Şimdi hediye etme sırası sende. Aman dikkat! Aynı kişiye geri gitmesinler.

10. İyilik yapan iyilik bulur

10. İyilik yapan iyilik bulur

Bu yalnız adamın etrafını birbirinden değişik, renkli, olur olmaz öyle şeylerle süsleyin ki yalnızlığını unutsun, yüzü gülsün.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
22
15
7
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Kübra Dönmez

1- İmpish cat 2- Dreammer cat 3- Loyal cat 4,5-Dual lazy cat 6- Wee cat 8- Lost cat 9- Sleepy cat 10- Curious cat 11- Always hungry cat ... Devamını Gör