Görüş Bildir

Kristal Fare Ödülleri Sahiplerini Buldu

Anasayfa > Goygoy

Türkiye'nin televizyon oscarları 4. Kristal Fare Ödülleri, bu akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 

Medyafaresi.com’un düzenlediği 4. Kristal Fare Ödülleri gecesinde online halk oylamasıyla belirlenen TV dünyasının en iyileri ödüllerini aldı.

Ödüle layık görülen kişi ve yapımlar şöyle:

En iyi televizyon kanalı: TV8,

En İyi Tematik Kanal: National Geographic,

En iyi Ana Haber Sunucusu: Fatih Portakal,

En İyi Talk ShowBeyaz Show,

En İyi DiziKiralık Aşk,

En İyi Jüri: Gökhan Özoğuz,

En İyi Spor Programı: Beyaz Futbol,

En İyi Kadın Programı: İşte Benim Stilim,

En İyi Magazin Programı: Cumartesi Sürprizi,

En İyi Yarışma: O Ses Türkiye,

En İyi GirişimciKaan Kayabalı (Onedio)

En İyi Sunucu: Öykü Serter,

En İyi Sosyal Medya Fenomeni: Yarım Deli oldu.

Gecenin belki de en fazla merak edilen kategorisi En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Tuba Büyüküstün alırken En İyi Erkek Oyuncu ödülüne ise Engin Akyürek layık görüldü.

Sunuculuğunu Öykü Serter yapıyor

Sunuculuğunu Öykü Serter yapıyor

Merve Özbey ve Ceren Aksan Mumcu

Merve Özbey ve Ceren Aksan Mumcu
Merve Özbey ve Ceren Aksan Mumcu

Eski Bando

Eski Bando

Göknur Onur ve Buray

Göknur Onur ve Buray
Göknur Onur ve Buray

15 kategoride yarışan adaylar şu şekildeydi:

1-Yılın En İyi Televizyon Kanalı

2- En İyi Tematik Kanal

  • Planet Mutfak

  • Discovery

  • TRT Belgesel

  • Home&Entertainment 

  • Turkmax Gurme 

  • National Geographic TV 

  • İz TV 

3- En İyi Ana Haber Sunucusu

  • Jülide Ateş / SHOW TV

  • Ekin Olcayto / Kanaltürk 

  • Serdar Cebe / KANAL D 

  • Seda Öğretir / NTV 

  • Nazlı Çelik / STAR 

  • Fatih Portakal / FOX 

  • Cem Öğretir / ATV 

  • Ece Üner / Haberturk 

  • Nevşin Mengü / CNN TÜRK 

4-  En İyi Talk Show Programı

  • Bunu Konuşalım / KANALTÜRK 

  • Burada Laf Çok /CNN TÜRK 

  • Beyaz Show / KANAL D 

  • Tarihin Arka Odası / HABERTURK 

  • Pelin Çift ile Gündem Ötesi / TRT 

5-  En İyi Yarışma Programı

6- En İyi Jüri Üyesi

  • Kemal Doğulu / İşte Benim Stilim 

  • Hadise / O Ses Türkiye 

  • Demet Akalın / Rising Star 

  • Mazhar ve Özkan / O Ses Türkiye 

  • Nur Yerlitaş / İşte Benim Stilim 

  • Athena Gökhan / O Ses Türkiye 

  • Mustafa Sandal / Rising Star 

  • Fuat Güner / Rising Star

  • Ebru Gündeş / O Ses Türkiye 

  • Gülben Ergen / Rising Star 

  • Ivana Sert / İşte Benim Stilim 

7- En İyi Girişimci

  • Sidar Şahin / Peak Games 

  • Nevzat Aydın / Yemek Sepeti 

  • Arda Kutsal / Webrazzi 

  • Kaan Kayabalı / Onedio 

  • Demet Mutlu / Trendyol 

  • Gamze Cizreli / Big Chefs 

  • Hakan Baş / Lidyana 

8- En İyi Spor Programı

  • Sporvizyon / CNN Türk 

  • Telegol / 360 

  • Stadyum / TRT 

  • 90+ / NTV Spor 

  • Maraton / Lig TV 

  • Sportürk / Habertürk 

  • 90'a / A Spor 

  • Serbest Vuruş / Tvem 

  • Beyaz Futbol / Beyaz Tv 

9- En İyi Magazin Programı

  • Cumartesi Sürprizi / SHOW TV

  • İkinci Sayfa / KANALTÜRK 

  • Aramızda Kalmasın / TV8 

  • Her Şeyi Konuşalım / TVem 

  • Magazin D / KANAL D 

  • Star Life / STAR 

  • Söylemezsem Olmaz / BEYAZ TV 

10- En İyi Sunucu

  • Dilara Gönder 

  • Cansu Canan Özgen 

  • Ebru Baki 

  • Aslı Şafak 

  • Burcu Esmersoy 

  • Öykü Serter 

  • Simge Fıstıkoğlu 

  • Gülay Afşar 

  • Özge Uzun 

11- En İyi Dizi 

  • Küçük Gelin / STV 

  • Aşk Yeniden / FOX 

  • Güneşin Kızları / Kanal D 

  • İlişki Durumu: Karışık / Show 

  • Kırgın Çiçekler / ATV 

  • Paramparça / STAR 

  • Kurtlar Vadisi Pusu / KANAL D 

  • Kiralık Aşk / STAR 

  • Maral: En Güzel Hikayem / TV8 

  • Güllerin Savaşı / KANAL D 

  • Kaderimin Yazıldığı Gün / STAR 

  • Karadayı / ATV 

  • Diriliş Ertuğrul / TRT 

  • Yılanların Öcü / SHOW TV 

  • Filinta / TRT 

  • Kara Para Aşk / ATV 

  • Karagül / FOX 

  • Kara Ekmek / ATV 

  • Poyraz Karayel / KANAL D 

  • Seksenler / TRT 

  • O Hayat Benim / FOX 

  • Kiraz Mevsimi / FOX 

12- En İyi Kadın Oyuncu

  • Elçin Sangu / Kiralık Aşk 

  • Damla Sönmez / Güllerin Savaşı 

  • Nurgül Yeşilçay / Paramparça 

  • Bergüzar Korel / Karadayı 

  • Hazal Kaya / Maral: En Güzel Hikayem

  • Özge Özpirinçci / Aşk Yeniden 

  • Tuba Büyüküstün / Kara Para Aşk 

  • Burçin Terzioğlu Poyraz Karayel 

13- En İyi Erkek Oyuncu

14- En İyi Kadın Kuşağı Programı

  • Ne Çıkarsa Bahtına / Flash Tv 

  • Müge Anlı ile Tatlı Sert / ATV 

  • Aslı Hünel ile Rengarenk / Kanaltürk 

  • İşte Benim Stilim / TV8 

  • Esra Erol'da / ATV 

  • Zuhal Topal'la / FOX 

  • Ebru Gediz ile Yeni Baştan / BEYAZ TV 

  • Evleneceksen Gel / STAR 

15- Yılın Sosyal Medya Fenomeni

  • Odun Herif 

  • Pucca 

  • Yarım Deli 

  • Taci Kalkavan 

  • Argostroloji 

  • Ceyhun Yılmaz 

  • Ev Seksisi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
24
19
19
7
6
6
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?