Görüş Bildir

KPSS, YKS, ALES ve YDS Ne Zaman Yapılacak? 2022 ÖSYM Sınav Takvimi Açıklandı mı?

Anasayfa > Güncel

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte ÖSYM’nin yapacağı sınav tarihleri de araştırılamaya başlandı. Vatandaşlar, ÖSYM’nin yayınlayacağı sınav takvimini araştırıyor. ÖSYM sınav takvimi ile birlikte KPSS, YKS, ALES ve daha birçok sınavın tarihleri ve başvuru günleri belli olacak. Peki, ÖSYM sınav takvimi açıklandı mı? ÖSYM sınav takvimi ne zaman açıklanacak? İşte internetin gündemindeki ÖSYM sınav takvimi ile ilgili tüm merak edilenler…

ÖSYM’nin yeni yılda yapacağı sınavların takvimi şimdiden araştırılıyor. Sınavlara hazırlanan öğrenciler, memur adayları, yükseköğretim öğrencileri, ÖSYM sınav takvimini bekliyor. ÖSYM tarafından organize edilen ve toplamda üç oturum olarak uygulanacak YKS'nin 2022 sınav tarihleri, bu yıl 12. sınıfta yer alan öğrenciler ve mezuna kalan adaylarca merak edilen konular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki, 2022 YKS ne zaman yapılacak?

2022 ÖSYM Sınav Takvim Açıklandı mı?

2022 ÖSYM Sınav Takvim Açıklandı mı?

2022 ÖSYM sınav takvimi henüz açıklanmış değil. Önümüzdeki günlerde tarihler hakkında bir duyuru yapılması bekleniyor. Geçen yıl sınav takvimi 18 Ocak tarihinde duyurulmuştu.

Konuya dair ÖSYM'den bir açıklama geldiği takdirde haberimizde yer vereceğiz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
205
128
18
18
14
14
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Şevval karatekin

Allah (c.c) sizi ıslah etsin yaa.. Ne yalan haber yapiyosunuz. Bi de başlığın sonuna soru işareti koymuşlar milleti kekleyip sonra kendilerini haklı çıkaraca... Devamını Gör

Vejdi Dal

çok haklısınız hanımefendi

Fuzuli Baki

Bir tık uğruna değer mi bu kadar küfür almaya ? Google sayfasından engelliyorum sizi, rezil insanlar. Yalancı sahtekarlar.

Yasin Erden

Allah ıslah etsin attığınız başlığa bakın utanın