Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 15 Haziran'da Gp'de!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 15 Haziran'da Gp'de!

Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 15 Haziran'da Gp'de!

Sayılı paydaşlarımızdan olan, sunduğu seminerlerle/eğitimlerle genç profesyonelleri ve girişimcileri ciddi anlamda besleyen Gelişim Platformu girişimcilere yönelik eğitimlerine tam gaz devam ediyor. Gelişim Platformu hakkında bir ön bilgiye sahip olmak için öncelikle bu haberimizi okuyabilirsiniz.

Değerli vaktinizi verimli kullanmak adına, hızlıca Gelişim Platformu 'nun girişimcilere yönelik düzenlediği eğitimlere değinelim.

KOSGEB Destekli Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Gelişim Platformu ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen bu yeni Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi platformun ilk girişimcilik eğitimi değil. Son üç yılda 300'den fazla üyesine Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi veren platform bu yeni eğitim ile yeni girişimcilere KOSGEB desteklerinin kapılarını açıyor.

Yeni eğitimden biraz bahsedecek olursak; eğitime katılan girişimci adayları yeni bir iş kurması durumunda KOSGEB tarafından 30.000 TL hibe ve 70.000 TL kredi desteği alabiliyor. Bu fikrini projeye dönüştürmek ve şirketini kurmak isteyen girişimciler için gerçekten büyük bir fırsat. Eğitim toplam 70 saatlik bir eğitim ve 8 ana bölümden oluşuyor.

'da başlayacak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında daha fazla bilgi için GP eğitim sayfasını inceleyebilir, eğitime başvurmak için platform yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın, Eğitim başlasa bile boş kontenjan varsa kaydınızı yapabilirsiniz.

Gelişim Platformu hakkıdan daha fazla bilgi için www.gelisimplatformu.org adresini incelemenizi ve ilginizi çeken topluluklara katılmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca bu haberimizi okuduğunuza göre, eğer İstanbul'da yaşıyorsanız muhakkak Girişimciler Topluluğu ile iletişime geçip etkinliklerini takip etmenizi, hatta çalışmalarda etkin olmanızı tavsiye ederiz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Girişimciİstanbul
Görüş Bildir