Koronavirüs Aşısının İnsanları Kısırlaştıran Bir Nüfus Azaltma Projesi Olduğunu Öne Süren Profesör: Dr. Roberto Petrella

4.2bPAYLAŞIM

Yine koronavirüs, yine bir iddia...

Gün geçmiyor ki koronavirüs ve "muhtemel" aşısı hakkında bir iddia daha çıkmasın!

Hala gerçek bir virüs mü yoksa komplo teorisi mi olduğu tartışılan koronavirüs hakkında bu sefer İtalyan doktor Roberto Petrella bir açıklama yaptı!

Daha önce rahim ağzı kanserine neden olan Papilloma virüsüne karşı oluşturulan aşıya karşı çıkmasıyla bilinen profesör, bu sefer de koronavirüs aşısı hakkında açıklamalarda bulundu.

72 yaşında emekli olan jinekolog, Papilloma virüsü aşısı olan HPV'ye karşı olduğu için 2019 yılında Teramo Tıp Derneği'nden ihraç edilmişti.

Doktor Petrella, Haziran 2020'de koronavirüse ve olası aşıya karşı bir video yayınladı.

İtalyanca olan bu video, pek çok farklı dile çevrilerek tüm dünyaya yayılmaya başladı ve akıllara sayısız soru işareti getirdi.

Doktor Roberto Petrella, videosunda koronavirüs aşısı ve PCR testi hakkında "aşının insanların bağışıklığını zayıflattığını" söylüyor.

Petrella, aynı zamanda bu aşının dünya nüfusunun %80'ninden fazlasını azaltmayı planlayan bir "toplu imha programı" olduğunu iddia ediyor.

Açıklamaları ile insanları ikiye bölen Dr. Roberto Petrella, videosunda şu ifadeleri kullanıyor...

"Günaydın. Bu çok acil bir videodur. Size okuyacağım bu belgeyi sadece paylaşmanız değil, çok da önemsemeniz gerekiyor! Ne medya, ne televizyon, ne politikacılar size söyleyeceklerimi söyler! 

İtalyanlar dikkat!

Covid yapay zeka aşısının dijital kimliğini, sertifikasını, 19 ise yapıldığı yılı gösteriyor. Covid-19 virüsün adı değil! Dikkat! Covid-19 uluslararası nüfus kontrolü ve azaltılması planıdır. Bu yıllardan beri programlanan bir durumdur ve 2020 yılında başlatıldı."

Dr. Roberto Petrella, açıklamasının devamında aşının olası etkilerini anlatıyor.

"Yapılan aşılar yoluyla bağışıklık sisteminin zayıflatılması virüsü tekrar aktif hale getirdi. Kullanmak istedikleri aşı ise şimdiye kadar kullanılan aşıların en korkuncu!

Nüfusun %80'ini yok etmeyi planlayan hayatı doğrudan cehenneme çevirecek bir durumdur. Kendinize kesinlikle test yaptırmayın! Teste güvenmeyin! Defalarca söyledim bunu. Testi üretenler bile testin SARS CoV 2 virüsünü tespit etmediğini söylüyor. Sadece tamamen zararsız, ufacık virüsler ve vücudumuzdan atılan hücre artıklarını buluyor. Test edilenlerin %90'ı pozitif çıkıyor. Hedef de zaten bu!

Bu hedefle çocukları da test etmeye başladılar. 11 Mayıs 2020'de hiçbir gazete, hiçbir televizyon, hiçbir Berlusconi kanalı, Fransa'da tüm okullarda çocukların test edildiğine dair tek bir haber yapmadılar. Haftada 700 bin test! Kimse bundan tek kelime bahsetmedi. Eğer çocuğunuzun testi pozitif çıkarsa, bütün aile ve yakın tanıdıklar mecburi olarak test edilir."

Petrella, videonun sonunda halka açık çağrıda bulunuyor.

"İtalyanlar dikkatle dinleyin!

Bu şarlatanları, gerçeği gizleyenleri dinlemeyin! Size bizim hasta olmadığımızı söyledim. Biz sağlıklı taşıyıcılarız. Vücudunuzda virüs olması, hasta olduğunuz manasına gelmez. Ancak bu testte pozitif olarak görülür. Ama bu test bilhassa sağlık hizmetindeki memurlara ayda 2-3 defa tekrarlanıyor. Hedefledikleri tek bir şey var. O da pozitif sonuç çıkarıp sizi hasta olduğunuza inandırmak. Ama aslında diğerleri önünde tehlikeli olarak etiketlemek. 

İtalyanlar dikkatle dinleyin!

Testi reddetmeniz aşıdan kurtulmanızın tek yoludur. Bu aşı yapıldıktan sonra hepimiz hasta olacağız. Zayıflatılmış bir vücutla ölüme gideceğiz. İtalyanlar olarak insanlığı kurtartmak için tek çözümün insanların test yaptırmaması olduğunun anlaşılması gerekiyor. Müsaade etmeyin!

Sizi tuzağa düşürmelerine fırsat vermeyin. Ben sizi ikaz etme görevimi yapıyorum. İkaz etmedi demeyin. Covid-19 kitle imha silahıdır ve bundan kurtulmanın tek yolu bu testi yaptırmamaktır. 

Televizyonlardaki p.çler bunları size söylemez. Politikacılar da bu düzenin piyonlarıdır. Özellikle bir doktor olan başbakan yardımcısı, meslektaşım kendinden utanmalısın! 

Aşılanan insanların çoğu bu toplumdan yok olacak. Aşı olmayanın seyahat etmesi, sinemaya gitmesi hatta evden çıkması mümkün olmayacak. Bu durum bazı Çin şehirlerinde yaşanıyor bile! İspanya, Arjantin ve Latin Amerika ülkeleri, bunun için pilot bölge olarak seçildiler. Kitle aşılamaları için tüm hazırlıklar medya ve büyük şirketlerin desteğiyle başlatıldı.

Ölürüm de aşı yaptırmam! Selamlar."

Siz bu açıklamalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Dünya Genelinde Aşı Kavgası Başladı! Pfizer ve BioNTech'in Koronavirüs Aşısı Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek? - onedio.com
Dünya Genelinde Aşı Kavgası Başladı! Pfizer ve BioNTech'in Koronavirüs Aşısı Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek? - onedio.com
Pfizer'den Yeni Korona Aşısı Açıklaması: Beklenenden Önce Kullanıma Sunulabilir - onedio.com
Pfizer'den Yeni Korona Aşısı Açıklaması: Beklenenden Önce Kullanıma Sunulabilir - onedio.com
Türkiye'nin 50 Milyon Doz İçin Anlaştığı Çin Menşeli CoronaVac Aşısı Hakkında Neler Biliniyor? - onedio.com
Türkiye'nin 50 Milyon Doz İçin Anlaştığı Çin Menşeli CoronaVac Aşısı Hakkında Neler Biliniyor? - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
unknownartist

ulan bi mide hapı veriyorsunuz kalp krizi, felç vb. yan etkileri olabilir yazıyor. aşı mı dert oldu

oneydiyo

Fransa haftada 700.000 test mi yapıyormuş? Vay amk!

akatsuki1971

bi bitin be kardeşim, bi bitin . ulan ne teoriler ne teoriler aşı olunca bağışıklık gidecekmiş. mal bunu insanlara bulaştırmanın binlerce yolu var bilmiyor mu bunu o illimünatiniz herşeyi gören gözünüz opus dei niz. ekmeğine katar cola na katar hamburgerine aspirinine katar bi şekilde verir sana. ya arkadaş bu nasıl bir paranoyadır. diyelim ki var napalım yani aşı olma tamam dün içtiğin pet şişede varsa aşı maddesi nooldu. böyle yaşantı mı olur kardeşim .salak mısınız nesiniz? köy kahvesinde anlatsalar normal de koskoca doktorlar proflar akademisyenler bunlara inanıyor ama hep kendi teorilerine inanıyorlar illa ki kendi korktukları metodlarla dünya nüfusuna etki edecek bu gizli güçler peki dün yediğin hamburgerden olamaz mı ? yok illa ki aşı. ya arkadaş de gidin başımızdan

isimsiz-insan

kısır yapacağınıza çocuk yapmayı yasaklayın

oldest

Icindeki hangi madde buna sebep olacak soyledi mi? Yok. Icindeki maddeler ile ilgili yapilan bir calismaya atifta bulunmus mu? yok. iskembeden salla nede olsa millet salak inanir. Madem oyle insanlar neden öluyor, ha asi olup ölmussun ha olmadan ne farki var. Colugu cocugu hasta olsa asi icin, tedavi icin ilk siraya girecek insanlara kanmayin. Kendini size doktor olarak tanip, asi olmamanizi soyleyenlere inanmayin. Sorgulayin...

Görüş Bildir