Korkularınızla Vedalaşın: Buz Lazer Epilasyon ile Ağrısız Lazer Epilasyon Artık Mümkün!

2PAYLAŞIM

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili yöntemdir. Jilet, ağda, tüy dökücü kremler geçici çözümler sunarken, lazer epilasyon kalıcı sonuçları ile ideal bir çözümdür. Ancak lazer epilasyonda hissedilen ağrı, birçok kişinin lazer epilasyona mesafeli durmasına neden olmaktadır. Bu dezavantajı ortadan kaldırmak için geliştirilen Buz Lazer ile günümüzde ağrısız lazer epilasyon mümkün olmaktadır.

Not: Bu bir tanıtım içeriğidir.

Buz Lazer ile Ağrısız Lazer Epilasyon

Etkili ve kalıcı lazer epilasyonu konforla birleştiren Buz Lazer, tüm dünyada yaygın olarak uygulanmaktadır. Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarını kapsayan Buz Lazer, patentli bir marka. Dünyanın ilk üç dalga boyuna sahip lazer epilasyon cihazı olarak dikkatleri üzerine çeken Soprano Ice Platinum Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarının aynı sistemde sunuyor. Üç güçlü dalga boyunun avantajı ile tüm cilt tipleri ve tüm kıl tiplerinde güvenli ve etkili sonuçlar almak mümkün oluyor. Buz Lazer cihazlarının en son modeli Soprano Titanium da Soprano Ice Platinum cihazının tüm teknik özelliklerine sahip. Ayrıca geniş tedavi başlığı ile lazer epilasyon süresini yarı yarıya kısaltıyor. Soprano Titanium dünya ile aynı anda ülkemizde de satışa sunulmuş durumda.

Buz Lazer cihazlarını diğer sistemlerden ayıran en önemli özelliği patentli Ice Teknolojisi.

Bu teknoloji, gelişmiş bir soğutma sistemi ve uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Soğutma, tedavi başlığının safir olan ucundan yapılıyor. Safir uç, cilde temas ettiği zaman buz gibi soğuk oluyor ve cilt anında serinliyor. Dolayısıyla lazer ısısı hissedilmiyor ve uygulama nedeyse tamamen ağrısız bir şekilde tamamlanıyor.  

Buz Lazer cihazlarının bir diğer patentli teknolojisi ise uygulama metodu. SHR (Super Hair Removal) ülkemizde ütüleme epilasyon olarak biliniyor. Ütüleme epilasyonun mucidi, Buz Lazer cihazlarını geliştiren Alma Lasers firması. Bu uygulama tekniğinde, tedavi başlığı cilt üzerinde sürekli hareket ettiriliyor ve kıl kökleri kademeli olarak ısıtılıyor. Yüksek tekrarlama hızı ile kıl köklerinde etkili tahribat yaratılıyor. Tekli lazer atımlarındaki gibi lazer ısısı yoğun olarak hissedilmediği için uygulama masaj konforunda gerçekleşiyor.

Koyu Renkli Cilt Tiplerinde Güvenli Lazer Epilasyon

Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onayına sahip güvenli bir sistem. Üç dalga boyunun avantajı ve patentli teknolojileri ile esmer tenli kişilerde de güvenle uygulanabiliyor. Özellikle koyu tenli kişilerde ciltte yanık riski olmadan lazer epilasyon yaptırabilmek oldukça büyük avantaj sağlıyor. Birçok lazer sisteminde olduğu gibi bronz tende cilt renginin açılmasını beklemek gerekmiyor. Güneşlendikten bir hafta sonra Buz Lazer yaptırılabiliyor. Buz Lazer yaptırdıktan bir hafta sonra da uygun bir güneş koruyucu (SPF 30 ve üzeri) kullanmak şartıyla güneşe çıkılabiliyor.

Erkekler arasında da Buz Lazer yaptıranların sayısı bir hayli fazla.

Buz Lazer sakal şekillendirme, burun ve kulak içi gibi zor ulaşılabilen bölgeler için özel bir yüz ucuna sahip. Bu uç sayesinde en hassasiyet gerektiren alanlarda da güvenli ve etkili lazer epilasyon yapmak mümkün oluyor. 

Ağrısız, acısız, yan etkisiz lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için Buz Lazer ideal bir seçenek. Bu nedenle her geçen gün Buz Lazer epilasyona ilgi artıyor ve Buz Lazer merkezleri ardı ardına açılıyor. Her başarılı teknolojide olduğu gibi Buz Lazer cihazlarının da taklitleri var ne yazık ki. Uluslararası güvenlik standartlarına uymayan ve hiçbir güvenlik kaydı bulunmayan bu cihazlara dikkat etmek gerekiyor. Aksi halde hem lazer epilasyondan sonuç almak mümkün olmuyor, hem de sağlığı tehdit edebilecek birtakım istenmeyen etkilerle karşılaşılabiliyor. Bu nedenle lazer epilasyon yaptırmadan önce, kullanılan cihazın gerçek Buz Lazer olup olmadığını iyi araştırmakta fayda var. 

Size en yakın Buz Lazer kliniğimiz için; 

Buz Lazer Epilasyon Ankara – İstanbul – Antalya – Adana- İzmir

Tüm Buz Lazer kliniğimiz için https://www.buzlazer.com/ web sitemizi ziyaret edip yaşadığınız şehri seçerek kliniğin iletişim bilgilerine ulaşabilir detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beryy93

Kesinlikle yaptırmayın 100 seans gitseniz bile buz lazer ile bitmez

kedigiz

Buz lazer ise yaramiyor vakit ve nakit kaybi

Görüş Bildir