Görüş Bildir

'Konuşmasın Diye Reza Zerrab’ı Çıkaracaklar'

Anasayfa > Gündem

Reza Zarrab 'Konuşurum' Diye Haber Gönderdi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yolsuzluk operasyonunun baş şüphelisi olan Zarrab'ın serbest bırakılacağını çünkü, 'Konuşurum' dediğini açıkladı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu sabah erken saatlerde yerel TV'lerin ortak yayınında 17 Aralık yolsuzluk operasyonunda tutuklanan ve soruşturmanın baş şüphelisi olan Reza Zarrab'ın serbest bırakılacağını iddia etti.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları:

'Başbakan, özel uçağını gönderdi ve Vali'yi getirdiler. Ve o gece nüfuz etmeye başladılar olaya. Bu herkesin gözü önünce yapıldı. 'Paralel devlet var' diye yansıtılıyor. Ben ayakkabı kutusuna saklanan 4,5 milyon doları merak ediyorum. Yatak odalarındaki kasaları, içindeki paraları, para sayma makinelerini merak ediyorum. Bir bankanın genel müdürü parasını bankaya yatırmıyor da ayakkabı kutusunda saklıyor.

ZARRAB HABER GÖNDERDİ: KONUŞURUM

İçeride tutuklu olan Zarrab var. Ona diyecekler ki 'Konuşma seni çıkaracağı' diye. Çünkü Reza Zarrab haber gönderdi 'konuşurum' diye.

'BENDEN ÇOK BAŞBAKAN'IN DUYARLI OLMASI LAZIM'

Tapelerden birinde yüzde 10 verdim bu işi aldım diyor. Benim duyarlılığımdan daha fazla Başbakan'ın duyarlı olması lazım. Sayın bakan sen bakan olmasan 700 bin TL'lik saati sana getirip verirler miydi diye sorması lazım…

İNTERNETE SANSÜR

Bu hükümet iktidar olmadan önce 3 Y ile mücadele edeceğiz dedi. Yolsuzluk, yoksulluk, yasaklarla mücadele edeceğim dedi. Kenan Evren de 'de pek çok yasak getirdi. Bu Kenan Evren'e rahmet okutuyor.

'ERDOĞAN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK GAZETE PATRONU'

Dün internete düştü. Fas'tan Türkiye'deki bir TV kanalına müdahale ediyor. Bahçeli konuşma yapmış. Fas'tan 'neden o cümleleri koyuyorsunuz' diye müdahale ediyor. Sen nasıl haberlere müdahale edersin? Ben Erdoğan Türkiye'nin en büyük gazete patronudur demiştim. Bütün gazetelere istediği sansürü uyguluyor.

'CEBİMDE ANKET YOK'

Benim cebimde anket yok. Biz başka türlü anket yapıyoruz. Kendi belediyelerimizin ve diğer belediyelerin performansını ölçerek anket yaptık. Hangileri başarılı ise adayları saptadık. Ankara'ya da İstanbul'a da İzmir'e de Hatay'a da çok ciddi hazırlanıyoruz. Sonuçta takdir vatandaşın tabii. Karanlık tabloyu bütün vatandaşların değerlendirmesi lazım. Çok iyi adaylarımız var. Halka hesap vermeyi namuslu bilecekler. Bizi denesinler, görsünler. Temiz siyaseti, ahlaklı siyaseti görecekler.

haberler.com

Kaynak: http://www.haberler.com/kilicdaroglu-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
tamer ramazanoğlu

bosuna koyun denmiyor. adamlar milyon dolara ses cikarmiyor kilicdaroglunun siyasi gorusmelerine ahkaksizca diyor