Koding'ten 'Çılgın 100 TB' Haftası!

4PAYLAŞIM

Koding'ten 'Çılgın 100 TB' Haftası!

Koding'ten 'Çılgın 100 TB' Haftası!

Sizlere en son yeni arayüze geçişini haberleştirdiğimiz Koding , dün itibarıyla oldukça ilgi çekici bir kampanya başlattı.

Yayınladığı blog yazısı ile yeni arayüze geçişini kutlamak istediklerini söyleyen Koding ekibi, kullanıcılarına 100 TB disk alanı hediye ediyor.

3 günün geride kaldığı ve bir hafta olarak planlanan -yani geriye 4 gün kaldı- kampanyaya göre platformun hali hazırdaki üyeleri login olduklarında ya da sıfırdan bir kullanıcı kayıt olduğunda 4 GB disk alanının sahibi oluyor. Ayrıca kullanıcıların Koding üyesi olmayan arkadaşlarını platforma davet etmeleri, ve davet ettikleri kişinin Koding üyesi olması durumunda her iki taraf da 1 GB ekstra alanın sahibi oluyor.

Koding’in ‘crazy 100 TB week/çılgın 100 TB haftası’ adını verdii kampanyada, biz bu yazıyı hazırladığımız anda 83 TB’lık disk alanı kalmıştı.

Siz de kampanyaya katılmak istiyorsanız; eğer daha önce Koding’e üye olmuşsanız login olmanız, olmamışsanız da yeni bir üyelik kaydı gerçekleştirmeniz yeterli. Kampanya kapsamında üye girişi yaparak ya da üye olarak sonsuza kadar geçerli olan ve ücretsiz 4 GB alanın sahibi oluyorsunuz.

Hemen aşağıda size Koding’in yeni arayüzünün tanıtıldığı video’yu izleyebilirsiniz.

Koding ekibi ile konuştuğumuzda anlık kullanıcı sayısında ve gelen isteklerin çok ciddi boyutlarda arttığını öğrendik. Bu kampanya ile kullanıcılarına sonsuza kadar geçerli olan disk alanı hediye eden Koding, growth hacking‘in güzel bir örneğini gerçekleştirmiş gibi duruyor. Kampanya sona erdiğine şirketin ulaştığı yeni kullanıcı kitlesi ve rakamlar hakkında sizlere bilgilendireceğiz.

webrzzi

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir