Kocaman: "Oyum Yanal'dan yana"

-

Kocaman: "Oyum Yanal'dan yana"

Kocaman: "Oyum Yanal'dan yana"

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın, "Oyum Yanal'dan yana" sözlerinin ardından Aykut Kocaman da Bodrum'da karşılaştığı Ersun Yanal'a, "Senin katkın büyük olur" dedi.

Teknik direktör arayışındaki Fenerbahçe'de hareketli saatler yaşanıyor... Sarı-Lacivertliler, birbiri ardına yerli ve yabancı isimlerle görüşürken bu sıkıntıyı kısa süre içerisinde sonuçlandırmak istiyor. Şu andaki görüntüde ise yerli hocanın takımın başına geçmesi yüksek ihtimal olarak görünüyor. Buna göre de Fenerbahçe'de Ersun Yanal'a destek artıyor.

Başkan Aziz Yıldırım'ın "Oyum Yanal'a" demesinin ardından bir çok kişinin fikri değişmişti. Ancak en büyük ve en önemli desteğin ise görevinden istifa eden Aykut Kocaman'dan geldiği ortaya çıktı. Kocaman'ın yöneticilerle yaptığı görüşmelerde sürekli olarak Ersun Yanal'ın ismini verip takımın başına geçmesi gerektiğini belirttiği ve "Bu işi, oluşturduğumuz yapıyı daha iyi inşaa edecek ve üstüne koşarak takımı götürecek olan isim Ersun Yanal'dır" dediği öğrenildi.

YÜZÜNE DE SÖYLEDİ

Aykut Kocaman'ın bu sözleri yöneticilerin yanı sıra Ersun Yanal'a da bizzat söylediği öğrenildi. Bodrum'da yapılan görüşmeler sırasında karşılaşan ikili bir süre sohbet ederken Aykut Kocaman'ın Ersun Yanal'a, "Benimle beraber olan ekiple yola devam edeceğinden dolayı mutluluk duyuyorum. Çünkü ekip bütün sistemi biliyor. Çoğu da senin tanıdığın isimler. Birlikte bu yapıyı güçlendirirseniz Fenerbahçe önemli başarılara imza atar. Senin de katkın çok büyük olur" dediği öğrenildi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aykut KocamanAziz YıldırımBodrumFenerbahçeFenerbahçe Spor Kulübü
Görüş Bildir