Koca'nın '84 Milyon Suçlu' Sözüne Tepkiler Gecikmedi: 'Maskemi Taktım, Lebalep Kongrelerinize Katılmadım'

101PAYLAŞIM

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı açıklamalarda bulundu. Koca vaka sayılarının yükselmesi hakkında 'Vakaların artmasının sebebi hepimiziz. 84 milyon' ifadelerini kullandı.

Bakan Koca, Bilim Kurulu toplantısı sonrası kameraların karışına geçti.

Bilim Kurulu Sonrası Bakan Koca: 'Haziran Ayında 30 Milyon Doz BioNTech Aşısı Türkiye'ye Gelecek ' - onedio.com
Bilim Kurulu Sonrası Bakan Koca: 'Haziran Ayında 30 Milyon Doz BioNTech Aşısı Türkiye'ye Gelecek ' - onedio.com

Korona vakalarına karşı güncel bilgileri paylaşan Koca, artan vaka artışı hakkında 'hepimiz suçluyuz 84 milyon' ifadesini kullandı.

Koca'nın ifadelerine sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bmod1

devleti yönetenler olarak örnek olmanız gerekirken hergün vatandaşın gözlerinin içine baka baka 1 değil 3 değil 5 değil 15 değil bütün kural ve yasakları hiçe sayarak sıkılmadan lebalebler yaptınız, yasalar önünde herkes! eşitken yasalar kurallar bize kafanıza göre yaşamak size , suçlu vatandaş değil kusura bakmayın sizlersiniz ve hakkımız haram olsun

dmttt

Arkadaş 20 senede tek bir şeyden de sorumlu olun artık , yarın öbür gün de çıkıp 128 milyar doları hep birlikte yedik derseniz şaşırmayız.. Konudan da bağımsız olarak , şu lebalep kelimesinin kullanımından kusacağım artık, görünce rahatsız olan bir tek ben miyim ?

logicaldoor

Adam başı 1,5 dolar düşüyor. Yesek farkında olmayız. Yoksa yedik mi :/ ...

tengu-sensei

Kardeşim milyar eski hesap milyar değil baya 128.000.000.000 dolardan bahsediyoruz 80.000.000a bölünce 1.600 dolar ediyor. 1600 doları da farkedersin hani

hmg.

Siz lebaleb kongre yaparken biz evden dışarı çıkmadık. Ailemizi, arkadaşlarımızı görmedik. Okula ,işe gitmedik.Çift maskesiz sokağa çıkmadık.Hayır bunu kabul etmiyoruz.Kendi beceriksizliğinizi bu halka yükleyemezsiniz!!!

kullanici-turkcell-5512

TC vatandaşı olarak bu sözleri şahsım adına Kabul etmiyorum

litfenama

Bunları toprak bile kabul etmez. Öyle iğrenç, öyle dinlerine göre günahkarlar. Başka bir insan türü gibiler. İnsanımsı ama değiller. Umarım o aldığınız paralar yedi sülalenizden çıkar. Son nefesinizi veremezsiniz de acılar içinde ölürsünüz artık ya. Kendiniz gibi bizi de nefret doldurdunuz.

Görüş Bildir