Görüş Bildir

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları Neler?

Anasayfa > Güncel

24 Kasım günlük burç yorumları internetin gündeminde. Astroloji meraklıları, günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamak istemiyor. Astrolog Murat İpek'ten 24 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumlarını paylaştı. Peki, burçları bugün neler bekliyor? İşte 24 Kasım aşk, sağlık, para ve kariyer için günlük burç yorumları

Astrolog Murat İpek, bugün ayın tüm gün boşlukta olduğunu söyledi ve ekledi; “Ay boşlukta olduğunda, boş boş işler yapmak için idealdir. Ama siz yine de eski işlerinizi tamamlamaya bakın.” İşte 24 Kasım günlük burç yorumları…

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

KOÇ: Bir yabancının hayatınızı veya başarmak için belirlediğiniz hedefleri alt üst etmesine izin vermeyin.

BOĞA: Gerekli olan genişleme, yeni ilgi alanları ve yaptığınız şeyden keyif almak olduğunda yapabileceklerinizi sınırlamayın.

İKİZLER: İş de durumun kontrolünü elinize alın ve çevrenizden birilerinin sizi hafife almasına izin vermekten kaçının derim.

YENGEÇ: Başa çıkabileceğinizden fazlasını almamaya dikkat edin. Bugün cömertlik sizi uzlaşmacı bir konumda bırakacaktır.

ASLAN: Fikirlerinizi somut bir şeye dönüştürün. Özgeçmişinizi güçlendirecek veya ilerlemenize yardımcı olacak sorumluluklar alın.

BAŞAK: Stresten kaçınmak ve başarılı olmak istiyorsanız, zekanızın yanı sıra çekiciliğinizden de yararlanın.

TERAZİ: Size neşe getiren şeyin peşinden gitmek için inisiyatif alın. Bugün kendinizi ruhsal anlamda zenginleştirmeniz gerek.

AKREP: Size, ailenize veya topluluğunuza fayda sağlayacak bir şeye abartmadan zaman ve para yatırın derim. Karşılığı gelecek merak etmeyin.

YAY: Gözlem, istediğiniz cevaplara ulaşmanızı sağlayacaktır. Dikkat edin, sizi sürücü koltuğuna oturtacak bir plan yapabilirsiniz.

OĞLAK: Bir adım geri atın ve yapabileceğinizden fazlasını vaat etmeden önce neler yapılabileceğini düşünün. Nazik ama makul olun.

KOVA: Rotanızı değiştirmeye karar vermeden önce meseleleri iyice düşünün. Aşırılıktan ve riskli durumlardan kaçının bugün derim.

BALIK: Derin nefes alma, duygusal iniş çıkışlar arasında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır. Biraz sabırlı davranın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
2
2
2
2
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?