Görüş Bildir

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları

Anasayfa > Güncel

Hafta sonunun gelmesiyle günlük burç yorumları da araştırılmaya başlandı. Astroloji meraklıları, yeni güne günlük burç yorumlarını öğrenerek başlamak istiyor. Astrolog Murat İpek, 4 Aralık 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumlarını paylaştı. Peki, bugün burçları neler bekliyor? Aşk, sağlık, para, kariyer için burç yorumları neler? İşte detaylar…

Yay burcunda güneş tutulması olduğunu söyleyen Murat İpek şöyle devam etti;

Hayata bakış açımızı değiştirecek olan bu tutulma, bizi inançta ve yurt dışı ile ilişkilerimiz başta olmak üzere dönüştürecek.

İşte 4 Aralık Cumartesi günlük burç yorumları…

Kaynak: NTV

4 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

4 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

KOÇ: Zaten stresli olan bir durumu daha da kötüleştirerek yanlış yöne götürme riskiniz olabilir bugün.

BOĞA: Kişisel durumunuzla ilgili dürüst bir değerlendirme yapması için dışardan bakan birine ihtiyaç duyabilirsiniz.

İKİZLER: Sizin için birilerinin vaatlerini yerine getirmediğinden şikayet etmeden önce sorumluluklarınızı hatırlayın ve yarım kalan işlerinizi halledi.

YENGEÇ: Evinize, ailenize ve arkadaşlarınıza daha fazla odaklanın ve en çok sevdiğiniz kişiye özel ilgi gösterin. Karşınızdakini doğru anlamaya bakın.

ASLAN: Sosyal etkinlikler, sahip olduğunuz değerleri size bir kere daha gösterebilir. Biraz hareket edin, karışın insanların içine.

BAŞAK: Biraz farklı bir şeye dahil olmak için gelen bir daveti veya teklifi geri çevirmeyin. Keza çevrenizle az ilgilenin aşık falan olabilirsiniz bugün.

TERAZİ: Herkesi planlarınıza dahil etmeye kalkmayın bugün. Az ama öz kişiler size daha iyi gelecektir. Tembel enerjiden hadi bir sıyrılın bakalım.

Aşk, Sağlık, Para, Kariyer Burç Yorumları

Aşk, Sağlık, Para, Kariyer Burç Yorumları

AKREP: Aklınızı bugün özgür kılın ve başladığınız ama bitirmediğiniz projeleri sürdürmeniz için size yardımcı olabilecek insanların yanında  gayret edin.

YAY: Bugün borcunuzu almak için muhatabınızı zorlamalısınız ki kendi borçlarınızı kapatabilesiniz. Yapılması gerekenleri yapmaktan kaçınmayın.

OĞLAK: Planlarınızı takip edebilir ve üzerinde çalıştığınız şeyin önemli bir şeye dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Fırsatları kollayın.

KOVA: Kişisel gelişimler meyvesini verecek gibi görünüyor. Gelirinizi artırmak için neler yapabileceğinizi düşünün. Yenilikçi fikirlerinizden korkmayın.

BALIK: Harika bir ortaklık, iyi arkadaşlıklar ve bazı yeni ve yaratıcı fikirler; eğer vermeye-almaya istekliysen mümkündür.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
9
6
6
5
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Emel Belen

İkizlere hep bi atar 😂😂