Görüş Bildir

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları...

Anasayfa > Güncel

Astroloji meraklıları, günlük burç yorumlarını öğrenmek istiyor. Yeni güne burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen vatandaşlar, ’30 Kasım günlük burç yorumları neler?’ sorusuna cevap arıyor. Astrolog Murat İpek'ten 30 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumlarını paylaştı. Peki, aşk, sağlık, para ve kariyer için günlük burç yorumları neler? Burçları neler bekliyor? İşte ayın son gününde günlük burç yorumları…

Astrolog Murat İpek, “Yaratıcı çalışmalar ve romantik ayarlamalar için ideal bir gün denilebilir. Kendinizi başka bir planette hissedebilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu için günlük burç yorumları…

Kaynak: NTV

30 Kasım Günlük Burç Yorumları

30 Kasım Günlük Burç Yorumları

KOÇ: Hedeflerinize ulaşacaksanız ve sorumluluklarınızı yerine getirecekseniz, daha tutarlı ve dirençli olmaya gayret edin.

BOĞA: Geçmişte güvenebildiğiniz insanlardan destek alın. Sevdiğiniz birini planlarınıza dahil etmeye çalışın.

İKİZLER: Duygularınızın kontrolü ele geçirmesine izin vermek sizi savunmasız bir duruma sokacaktır. Çevrenize dikkat!

YENGEÇ: Profesyonel seçeneklere bir göz atın. İlginç görünen veya şu anda çalıştığınız yerde ilerleyebileceğiniz fırsatları kollayın.

ASLAN: Yeteneklerinizi sergilemeniz, alışılmadık bir kaynaktan gelen teklifleri üstünüze çekmenize neden olabilir.

BAŞAK: Diplomatik olun ve birlikte yaşadığınız birileriyle anlaşmazlığa düşmemek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

TERAZİ: İnandığınız bir amaca yardım etmek için dışarı çıkın veya gönüllü olun. Sizi iyi hissettirecek olan başkaları için yaptığınız şeylerdir.

AKREP: Başkalarının sorunlarına karışmaktan veya hak etmeyen gruplara katkıda bulunmaktan kaçının.

YAY: Birileri işinize karışmaya veya hakkınızda dedikodu yapmaya çalışabilir. Basit, ılımlı ve amacına uygun davranın. Nazikçe uyarın.

OĞLAK: Ev içi meseleler veya ev iyileştirmeleri hakkında karar vermekten kaçının. Bugün bu işler gözünüzde büyüyebilir.

KOVA: Sempatin insanları sana çekecek ama aynı zamanda birlikte çalıştığın birileriyle sorunlar yaşamana da neden olabilir.

BALIK: İşlerin sizi ele geçirmesine izin verirseniz, duygular kontrolden çıkar. İşle ilgili konulara daha profesyonelce bakın olaylara derim.

Bu Haber e İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
18
11
8
5
5
4
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?