Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Knight Online Fanatikleri Yarıştı

Anasayfa

Knight Online Fanatikleri Yarıştı

Türkiye'nin en büyük online oyun organizasyonlarından biri olan ve 20 milyonu aşkın Knight Online oyuncusunun yakından takip ettiği “3.Klan Turnuvası” gerçekleştirildi.

Global Online Oyunların Yayıncı kuruluşu NTT Game'in yeni yıldız adayı 'Kingdom Online'nin de görücüye çıktığı etkinliğe, Türkiye'nin dört bir yanından oyunseverler katılırken, 40 Bin Lira'yı aşkın ödül dağıtıldı.

Türkiye'nin en bilinen online oyunlarından olan ve 10. yılını geride bırakan Knight Online için düzenlenen Klan Turnuvalarının üçüncüsü, 31 Ağustos Pazar günü, İstanbul Fulya'daki Yapı Endüstri Merkezi'nde gerçekleşti. Türkiye'nin dört bir yanındaki her yaş grubundan oyuncuyu bir araya getiren Knight Online 3. Klan Turnuvası etkinliği, toplamda 40 bin TL'yi bulan ödüllerden pay almak isteyen 4 bin oyuncu ile 80 klanın kıyasıya mücadelesine sahne olarak, oyun severlerin sanal dünyadaki rekabet ve dostluğunu gerçek dünyaya taşıdı.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/Teknoloji/201...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?