Kıvanç Tatlıtuğ Çok Seksi!

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Kıvanç Tatlıtuğ Çok Seksi!

Kıvanç Tatlıtuğ Çok Seksi!

Tinyiko Mathusa, Güney Afrikalı bir model. Aynı zamanda oyunculuk, sunuculuk yapıyor ve bir de tekstil işiyle ilgileniyor.

Hangi ülkelerden kaliteli kıyafetler alabileceğini araştırırken karşısına Türkiye çıkıyor, valizini toplayıp soluğu burada alıyor. Alışveriş yaparken de kendini bir anda podyumda buluyor. Aralık ayına kadar İstanbul’da kalacak olan Mathusa, gelecek tekliflere hazır olduğunu söylüyor...

İstanbul’a ne zaman geldiniz?

 • Birkaç hafta önce geldim, aralık ayına kadar kalacağım. Kendi ülkemde modellik, oyunculuk ve sunuculuk yapıyorum. Burada da işimi yapmak istiyorum, çünkü biliyorum ki yetenekliyim.

Buraya Güney Afrika’dan mı geldiniz?

 • Evet, fakat üç yıl New York’ta yaşadım.

Modeller çoğunlukla New York, Paris gibi modanın merkezi olan yerlerde yaşamayı tercih eder. Siz neden İstanbul’a geldiniz?

 • Çünkü dünyanın çeşitli yerlerini keşfetmek istiyorum. Hep aynı yerde kalmak istemiyorum. Buradan da başka yerlere gideceğim. Bir de tekstil işi yapıyorum, nereden kaliteli kıyafet bulabileceğimi araştırırken karşıma Türkiye çıktı.

Modelliğe 6 yaşında başlamışsınız, aileniz mi teşvik etti?

 • Okula giderken çok zayıftım ve okul arkadaşlarım benimle sürekli alay ederdi. Aptalca isimler verirlerdi bana. Çok uzundum, ayaklarım büyüktü. Sürekli “Senin yatağının boyu ne kadar, ayakların çok büyük, nasıl sığıyorsun” derlerdi, bu da beni her gün ağlatırdı. Bir gün annemle alışverişe çıktık, bir kadın anneme “Kızını modellik ajansına yazdırmalısın” dedi. Ama biz köyde yaşıyorduk ve annemin bu konularda pek bilgisi yoktu. Sonra Johannesburg’da yaşayan teyzemi ziyarete gittik, o beni modellik ajansına götürdü. İşte kariyerim o zaman başladı.

“DISTRICT 9” FİLMİNDE OYNADIMOyunculuk da yaptığınızı söylediniz, hangi projelerde yer aldınız?

 • “District 9” adlı filmde rol aldım. O filmde Nijeryalı bir hayat kadınını canlandırdım ve oyunculuk yapmayı çok sevdim.

Hangi alanda eğitim aldınız?

 • İşletme eğitimi aldım. Şu anda modelliğin yanı sıra tekstil işi yapıyorum. Belli bir yaşa gelince modelliği bırakacağım ama işime devam edeceğim. Aynı zamanda oyunculuğa da devam etmek istiyorum.

Gelecek için başka ne gibi planlar yapıyorsunuz?

 • Evlenip çocuk yapmak istiyorum ama bunun için acele etmiyorum. Öncesinde işimde başarılı olmak istiyorum.

NAOMI CAMPBELL’I ÖRNEK ALIYORUMModellerden örnek aldığınız, beğendiğiniz birileri var mı?

 • Evet, Naomi Campbell’ı örnek alıyorum. Bir gün onun gibi olmak istiyorum.

Onunla tanıştınız mı?

 • Tanıştım, görenler de bizi kardeş sandı.

Türkiye’de modellik yaptınız mı?

 • Evet, bir gün Kanyon’da alışveriş yapıyordum, birileri beni çevirip “Defilemize çıkar mısın?” diye sordu, ben de kabul ettim. Türkiye’deki ilk defilem LCW’nin defilesi oldu. Burada Fashion TV’de de çalıştım.

Yabancılar, Türk insanı için “sıcakkanlı” diyor, sizin fikriniz ne yönde?

 • Ben de hep iyi ve arkadaş canlısı insanlarla tanıştım.

Türk erkekleri yakışıklı mı sizce?

 • İş için tanıştığım erkekler oldu, hoş görünümlü insanlardı.

Size Türkiye’nin en beğenilen iki oyuncusunun; Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu’nun fotoğraflarını gösterelim, bakalım hangisini daha çok beğeneceksiniz...

 • (Dikkatle inceliyor) Kıvanç Tatlıtuğ, gerçekten seksi.

“KIZ ARKADAŞIM OL” DİYORLAR HAYIR DEYİNCE İŞ VERMİYORLARModellik kariyerinizde hiç problem yaşadınız mı?

 • Bu işi yaparken pek çok problemle karşılaşıyorsun. Hatta bazen modelliği bırakmayı bile düşündürtecek problemler oluyor.

Ne gibi?

 • Bazen birlikte çalıştığın firmanın sahibi, senden kız arkadaşı olmanı istiyor. Sen istemeyince ve “Hayır” diyince, sana iş vermiyor.

VÜCUDUMU SEVİYORUMİşinizin en çok hangi kısmını seviyorsunuz? - Podyumda olmayı gerçekten çok seviyorum ve kendimi iyi hissediyorum. İnsanların bana baktığını hissediyorum, akıllı ve seksi göründüğümü biliyorum, bunu seviyorum.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulKıvanç TatlıtuğSeksiTercih
Görüş Bildir