Görüş Bildir

Kimler Kimlerle El Eleymiş... Bir Döneme Damga Vurarak İlişkilerini Doludizgin Yaşayan Ünlü İsimler

Anasayfa > Gıybet

Birçok ünlü isim, evlilikleriyle ve kurdukları aileleriyle gözlerimizden kalpler çıkarmamıza sebep oluyor. Ancak birçoğunun geçmiş yıllarda yaşadığı ilişkileri görünce şaşırmadık desek yalan söylemiş oluruz. Bir döneme damga vurarak doludizgin aşk yaşayan çiftlerin ilişkilerini siz de merak ediyorsanız sizi içeriğimize doğru alalım...

1. Merve Boluğur - Tolgahan Sayışman

1. Merve Boluğur - Tolgahan Sayışman

Bir zamanlar aşk yaşayan Merve Boluğur ve Tolgahan Sayışman gündeme bomba gibi düşmüştü. Sonrasında ise ilişkileri çok uzun sürmedi ve Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi dünyaevine girdi.

2. Hande Yener - Kadir Doğulu

2. Hande Yener - Kadir Doğulu

Birçoğumuzun Kadir Doğulu'yu bu ilişkiyle tanıdığını itiraf edebilir miyiz? Tabii ki sonrasında 'Küçük Sırlar' dizisinin büyük etkisi olmuştu ancak Hande Yener'in 'Romeo' şarkısının klibinde oynayan Kadir Doğulu'yu daha dün gibi hatırlıyoruz. Hande Yener ile olan ilişkisi de o zamanlar gündemi sallamıştı. Kadir Doğulu'nun geçtiğimiz yıllarda yaptığı açıklamada Hande Yener ile olan ilişkisinden dolayı pişmanlık ya da üzüntü yaşamadığını, aksine Hande Yener'in kendisinin olgunlaşmasında büyük payı olduğunu belirtti.

3. Kenan Doğulu - Tuğçe Kazaz:

3. Kenan Doğulu - Tuğçe Kazaz:

Eski model Tuğçe Kazaz ve ünlü şarkıcı Kenan Doğulu çiftinin zamanın en çok yakıştırılan çiftlerden olduğunu hepimiz hatırlıyoruz ancak ikilinin 2002 yılında başlayan ilişkisi düşünüldüğü gibi olmadı ve Kenan Doğulu'nun ayrılmasıyla ilişki sonlandı.

4. Alişan - Sezin Erbil:

4. Alişan - Sezin Erbil:

Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil ile Alişan da doludizgin aşk yaşayan çiftlerdendi. Hatta beş yıllık ilişkilerinde evliliğe adım atacaklardı ancak düğüne birkaç hafta kala nişan yüzükleri atılmıştı.

5. Deniz Seki - Hüsnü Şenlendirici:

5. Deniz Seki - Hüsnü Şenlendirici:

Nazire Şenlendirici ile evli olan Hüsnü Şenlendirici evliliği devam ederken Deniz Seki le ilişkiye başlamıştı. Hatta ikili, Nazire Şenlendirici'nin ”Yuvamı yıktı, onu metres yapacağım. Hüsnü'den asla boşanmayacağım. Allah onun belasını verecek, ben de izleyeceğim.” açıklamalarıyla birlikte geçen yoğun gündemin içinde ilişkilerini doludizgin yaşamaya devam etti. Sonrasında ise herkesin bildiği üzere Deniz Seki, uyuşturucu satma suçu ve uyuşturucuya alıştıran kişinin Hüsnü Şenlendirici olduğu iddialarıyla hapse girdi. Seki hapse girdikten sonra Şenlendirici tekrar eşiyle mutluluk pozları vermeye devam etti.

6. Mehmet Ali Alabora - Doğa Rutkay:

6. Mehmet Ali Alabora - Doğa Rutkay:

Doğa Rutkay'ın kameralar önündeki ilk sevgililerinden olan Mehmet Ali Alabora ile dört yıllık ilişkileri soluksuz gidiyordu. Ta ki çiftin basın kuruluşlarına gönderdikleri ayrılık açıklamasına kadar...

7. Okan Bayülgen - Zeyno Günenç:

7. Okan Bayülgen - Zeyno Günenç:

Bu zamana kadar iki evlilik yapan Okan Bayülgen'in ilk evliliği 'Çocuklar Duymasın'dan tanıdığımız Dominant Teyze Gönül karakterini canlandıran Zeyno Günenç'ti ancak ikilinin evliliği iki yıl sürdü.

8. Yeşim Ceren Bozoğlu - Sinan Çalışkanoğlu:

8. Yeşim Ceren Bozoğlu - Sinan Çalışkanoğlu:

8 yıllık ilişkilerinden sonra dünyaevine girme kararı alan çiftin evliliği 3 yıl sürdü ve ardından aldatılma iddialarıyla boşandılar.

9. Beyazıt Öztürk - Çağla Şikel:

9. Beyazıt Öztürk - Çağla Şikel:

Beyazıt Öztürk ve Çağla Şikel ilişkisi de geriye dönüp baktığımızda bizleri fazlasıyla şaşırtıyor nedense... Ancak şöyle bi' oturup düşündüğümüzde Akmerkez Defilesi'nin bu şaşkınlığa sebep olduğu söylenebilir belki de... Öyle ki bu defile ikilinin ilişkisini sonlandıran adım olmuştu.

👇

10. Demet Akalın - İbrahim Kutluay:

10. Demet Akalın - İbrahim Kutluay:

Demet Akalın'ın ‘Uzun adam seni çok seviyorum bir Demet ömrüm senin olsun’ billboardlarıyla aşkını yedi düvele duyurduğu aşklarında herkes evlilik haberini bekliyordu. 4 yıllık evliliklerinde her şey çok güzel ilerlerken İbrahim Kutluay'ın evlilik korkusu yüzünden ilişkileri sonlanmıştı.

11. Azra Akın - Kıvanç Tatlıtuğ:

11. Azra Akın - Kıvanç Tatlıtuğ:

Modellikle başlayan kariyerlerinde en çok yakıştırılan çiftlerden olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın ikilisini hepimiz çok yakıştırıyorduk ancak ikilinin bir dargın bir barışık ilişkileri ayrılıkla sonuçlandı.

12. Hakan Altun - Seray Sever:

12. Hakan Altun - Seray Sever:

2003 yılında birliktelikleri başlayan çiftin de evlenmeleri beklenirken bir yılın ardından sürpriz bir şekilde ayrılık kararı aldı. Ardından da telefonun başında çaresiz bekleyen Hakan Altun'un aşk şarkıları kaldı. Hakan Altun'un verdiği röportajlarından bir tanesinde 'Evet, ben bunları söyledim ve sonuna kadar arkasındayım. Bu geçmişle ilgili bir şey. Herkesin hayatına giren ve unutamadığı biri vardır. Şu anlık bir şey değil bu. Bir o dönemler çok sevmiştim ve dürüstçe söyledim bunu.' sözleri ise Seray Sever'e ne kadar aşık olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

13. Reha Muhtar - Gülşen:

13. Reha Muhtar - Gülşen:

Gülşen'in 'Pişti' programına telefonla bağlanmasının üstüne kıvılcımları başlayan aşkın süresi uzun sürememişti ancak gündeme bomba gibi düştüğünü söyleyebiliriz.

14. Bergüzar Korel - Tan Sağtürk:

14. Bergüzar Korel - Tan Sağtürk:

'Binbir Gece' dizisinin başladığı zamanlarda ilişkiye başlayan ikili iki yıl boyunca birliktelik yaşadı. Hatta ilişkide yüzük bile takılmıştı ancak ikili sürpriz bir kararla ayrılma kararı aldı. Ayrılığın ardından Tan Sağtürk, 'Bergüzar’la aramızda çok istisnai bir durum gelişti ve ayrıldık' açıklamasını yapmıştı.

15. Hande Ataizi - Fikret Kuşkan:

15. Hande Ataizi - Fikret Kuşkan:

Hande Ataizi'nin kariyerinde ilk tanıştığı kişi ve ilk aşkı Fikret Kuşkan ile büyük aşk yaşamıştı ancak bu aşk da heyecanını tozlu raflara kaldırdı.

16. Sumru Yavrucuk - İlhan Şeşen:

16. Sumru Yavrucuk - İlhan Şeşen:

İlhan Şeşen, eski eşi Arzu Şeşen ile çalkantılı ilişki sürecinde Sumru Yavrucuk ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Şeşen'in yıllar sonra yaptığı 'Hep aldatılarak terk edildim.' açıklaması ise kafalarımızda soru işareti oluşturmuştu.

17. Ebru Gündeş - Kerem Alışık:

17. Ebru Gündeş - Kerem Alışık:

Ebru Gündeş ve Kerem Alışık 'Fırtınalar' dizisinin başrolünü paylaşıyorlardı. 1995 yılında yayınlanmaya başlayan diziyle birlikte ikili de büyük bir aşk yaşamıştı.

18. Sertab Erener - Levent Yüksel:

18. Sertab Erener - Levent Yüksel:

İlk evliliklerini 1990 yılında Sertab Erener ile yapan Levent Yüksel 6 yıl evli kaldı ancak 1996 yılında boşanma kararı aldılar. Sezen Aksu'nun pop müziğine kazandırdığı isimlerden olan ikilinin hastalık süreci evliliklerini bitirdi diyebiliriz. Hem Sertab Erener hem de Levent Yüksel'in hastalıklarla mücadele etmesi, ikisinin de iyileşmesinin ardından boşanma sebebi oldu. Ünlü şarkıcı Levent Yüksel boşanmalarıyla ilgili 'Evliliğe sadece çocuk için olumlu bakıyorum. Sertab'la birbirimize aşıktık ancak hem onun hem de benim hastalığım nedeniyle birbirimizin hemşiresi gibi olduk. Sevgiliden çok abi-kardeş gibiydik. Bir süre sonra da heyecanımızın kalmadığını ve aşık olmadığımızı fark ettik edip ayrıldık.' açıklamasını yapmıştı.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
23
16
15
7
4
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Culog

Şimdilerin işinde gücünde evli barklı çocuklu insanları hakkında fi tarihinden kalma resimlerle haber yapmak neyin köpekliği acaba. :)