Kime Gönderme Yaptı? Tuba Ünsal'ın 'Güzel Kadın Değil Tatlı Kadın Ömrü Uzatır' Şeklindeki İmalı Paylaşımına Tepkiler Giderek Büyüyor!

206PAYLAŞIM

Biz kimsenin ömrünü uzatmak zorunda değiliz!

Tuba Ünsal'ı tanımayanınız yoktur; sosyal medyada oldukça aktif olduğundan bazen yaptığı paylaşımlarla, açıklamalarla epey gündem olabiliyor.

www.instagram.com

Ve geçtiğimiz gün, bunun bir yenisine daha imza attı kendisi.

Paylaştığı bu fotoğrafın altına yazdıklarıyla gündeme oturdu!

www.instagram.com

Yazdığı ise: "Güzel kadın değil tatlı kadın ömrü uzatır."

Ardından da tepkiler gecikmedi!

twitter.com

Hatta Seda Akgül, şöyle bir şey söyledi... 👇

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Kadınların; mutlu etme, memnun etme, tatmin etme, tatlı olma, güzel olma gibi bir zorunluluğu yok... Kalıplara sokmaktan ne zaman vazgeçeceğiz?

www.instagram.com

Bunu en iyi sizin biliyor olmanız gerek sevgili Tuba Ünsal...

Umarız tepkileri dikkate alır!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jr.aykut

Sayin editör senin yazdığın son cümlenin de ayrıca aq😂😂 yarak kürek bi konu ben olsam tuba Ünsalin yerinde bu tepkileri verenleri, yorumları yazanları insan yerine bile koymam bırak dikkate almayı.

jr.aykut

Hay sizin duyarinizi siksinler. Yüzyıllık atasözlerine bile duyar kasacak kadar salak mısınız yoksa hobi olarak mı yapıyorsunuz?

aliguven

Sosyal medya sıkmaya başladı artık. Cidden ota ***'a duyar kasılıyor, her şey amacından saptırılıyor. Bir salın insanları artık.

bbbbb

O kadar salak saçma duyarlar kasmaya başladınız ki gerçekten sıkıldım. Kadının önceki ilişkisini vs. bilemem ama bu söylediği şeyde herhangi linç edecek bir şey yok. Bir şeyin de bokunu çıkarmayın.

zizithecook

Oooooo nasıl da olayı ardından anlamışsınız, helal olsun... Tuba çok da doğru söylemiş, güzel erkek arkadaş da ömrü uzatmaz ama eğlenceli erkek arkadaş, uyumlu herhangi bir arkadaş ömrü uzatır. Ben çok sıkıldım bu doğrucu(!) söylem tavırlarınızdan. lafı yüzeysel anlayan 5 yaşında çocuklar gibisiniz, biraz kafanızın içindeki organı kullansanız hayat sizin için de çok güzel olacak. Şimdiki cümlem de düz anlayanlara gelsin; "Çok mu güzelsin de üstüne alındın amk?!?!?"

Görüş Bildir