Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nihat Doğan, Kim Kiminle Dalga Geçiyor Acaba?

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Kim Kiminle Dalga Geçiyor Acaba?

Kim Kiminle Dalga Geçiyor Acaba?

Çoğunluk onu Seda Sayan'la yaşadığı aşk ve o meşhur özlü! sözleriyle tanıdı ama daha öncesi de var. "Benim Olmazsan Taciz Ederim" adlı bir şarkısı ve Deniz Akkaya ile çektiği klibi nasıl unutulur?

Nihat Doğan sosyal medya sayesinde şimdilerde bir fenomene dönüştü, bazen çok hırpalandı dalga geçildi ama o bunlara maruz kaldıkça ünlendi kendi deyimiyle "sakal gibi uzadı" "Başbakan'ın Masası" na oturacak kadar kredi kazandı.

Nihat Doğan ününü siyasi çıkışlarıyla süslerken, her defasında ne kadar vatansever olduğunu da gözümüze sokmaktan geri durmadı. Silikleştirdiği Kürt kimliğinden dolayı kendisine gelebilecek her türlü tepkiyi böylece engelledi, kendisini korudu. Para kazanmak için gittiği Survivor yarışmasında bile "memleket hasreti" sömürüsüyle iş yapmaya çalıştı.

Nihat Doğan'ın B aşbakan'la yaptığı Somali ziyaretiyle zirveye çıkan bahtiyarlığı Ankara'da bir otel odasında patlak veren "tele kız skandalı"yla kabusa döndü.

Ama bu da yıkamadı Nihat Doğan'ı hem görsel medya hem de internet sayesinde günbegün büyüdü dikkat çekti. Kemal Sunal filmlerini aratmayan teknik direktörlük macerasıyla günlerce haber oldu.

Ünlü Türkücü en son Chavez'in ölümünü fırsata çevirip Venezuella'ya gitti. Bir süredir medyada görünmemeye daha fazla dayanamadı, kendi gündemini kendisi belirledi, gidişi ve dönüşü sürecince defalarca ekranlara geldi, gazetelerde yer buldu.

Şimdi gelelim asıl meseleye; Peki ama Nihat Doğan neden bu kadar çok konuşuluyor, sırrı ne? Onunla dalga geçtiğini zannedenler aslında Nihat Doğan'a mı hizmet ediyor?

Zira Nihat Doğan düzenli olarak anahaber bültenlerinde yer buluyor, havaalanında onu çok sayıda kamera karşılıyor, siyasetin konuşulduğu Teke Tek ve 5N1K gibi canlı yayınlara bile konuk oluyor. Kendisi aslında birçok ünlü ismin olmak istediği yerde, hiç para vermeden reklamını-tanıtımını yapıyor.

İşte Nihat Doğan böyle yolunu bulurken ve olduğu yerden memnunken özellikle sosyal medya üyeleri onunla dalga geçtiklerini zannediyorlar. Gerçekten kim kimi kullanıp dalga geçiyor?

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraBaşbakanHugo ChavezNihat DoğanSeda SayanSosyal Medyaaşksurvivor
Görüş Bildir