Görüş Bildir

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: 'Derdini Anlatan Gençlere 'Çıkar Telefonunu Göster' Diyen Dayılara Benziyorsun'

Anasayfa > Gündem

Son zamanlarda sosyal medya hesabından gençlere yönelik paylaşımlar yapan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yine Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, Twitter'dan yaptığı paylaşımda 'derdini anlatan gençlere yaklaşıp 'Çıkar telefonunu göster' diyen dayılara benziyorsun Erdoğan, zerre farkın yok' ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi.

CHP lideri paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

CHP lideri paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Gençleri ya işsiz bırakıyorsun ya yurtsuz! Çıkmışsın ‘Gençlerin sorunu yok’ diyorsun. Sorunları reddedince yok olmuyorlar, sen sadece hamaset yapmış oluyorsun. Derdini anlatan gençlere yaklaşıp ‘Çıkar telefonunu göster’ diyen dayılara benziyorsun Erdoğan, zerre farkın yok.”

Erdoğan, bugün yaptığı açıklamada öğrencilerin barınma sorunu olmadığını iddia ederek 'yalan söylüyorsunuz' dedi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
99
61
55
8
4
3
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Emre Öztürk

Aslında o dayılar Cumhurbaşkanına benziyor. Çünkü onun konuşmalarından yola çıkıyorlar sürekli. Sokak röportajlarından bu çıkıyor.

Gollum

İnşallah CHP'nin planı tutarda şu adam Başkan olur ve parlamenter sisteme geri döneriz. Sonrasında ülkede bir şeyler güzelleşmeye başlar. Ama bu millet part... Devamını Gör

Franklin D. Roosvelt

Az çok eski Türkiye'yi araştırdıysan ya da hiç 32.gün belgesellerini(Mehmet Ali Brand'ın sunduğu tarafsız belgesellerdir) ülkenin tam 100 yıldır kurulduğunda... Devamını Gör