Kılıçdaroğlu'nun Aracı Kaza Yaptı

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

Kılıçdaroğlu Kaza Geçirdi

Kılıçdaroğlu Kaza Geçirdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kaza geçirdi.

CHP Liderinin içinde bulunduğu otomobil İscehisar yakınlarında üzerlerine gelen TIR'dan kurtulmak isterken başka bir araçla çarpıştı

Ehliyetsiz birinin kullandığı TIR’dan kurtulan Kılıçdaroğlu’nun otomobili çarpışmadan zarar gördüğü için Genel Başkan Kılıçdaroğlu otomobil değiştirdi ve Ankara’ya gelmek üzere koruma aracıyla yoluna devam etti.

Haberin Tamamı İçin:

Kılıçdaroğlu Kaza Geçirdi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun içinde bulunduğu araç, Burdur-Ankara karayolunda ehliyetsiz olduğu bildirilen bir kişinin kullandığı TIR’dan son anda kurtuldu. Ancak başka bir araca çarptı.

Kılıçdaroğlu'nun durumu iyi.

Haberin Tamamı İçin:

Kılıçdaroğlu'nun Makam Aracı Kaza Yaptı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu otomobil, Burdur'dan Ankara'ya gelirken başka bir araçla çarpıştı. Kılıçdaroğlu kazadan yara almadan kurtuldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu otomobil, Burdur'dan Ankara'ya gelirken başka bir araçla çarpıştı. Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, kazadan yara almadan kurtuldu.

CHP Basın Birimi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu otomobil, İscehisar yakınlarında, ehliyetsiz olduğu iddia edilen sürücünün kullandığı tırdan kurtulmak isterken başka araçla çarpıştı.

Otomobili, kazada zarar gören Kılıçdaroğlu, koruma aracıyla yola devam etti.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun beraberindeki CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, “Sayın Genel Başkanımızda ve bizde bir şey yok. Tırdan kurtulduk. Araba hasar gördü, biz çok ucuz atlattık” ifadesini kullandı.

Ehliyetsiz şoför gözaltına alındı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun içinde bulunduğu makam aracı Burdur'dan Ankara'ya giderken Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde, bir beton mikserinin aniden yola çıkması sonucu başka bir araca çarptı. Kılıçdaroğlu'nun yara almadığı kazada, ehliyetsiz olduğu öğrenilen beton mikserinin şoförü gözaltına alındı

Alınan bilgiye göre, Kılıçdaroğlu'nun 06 CHP 01 plakalı makam aracı İscehisar Meslek Yüksekokulu Kavşağı'nda,Emin Sarıkaya yönetimindeki 03 EV 554 plakalı beton mikserinin aniden yola çıkması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek, Basri Ünal yönetimindeki 08 AT 969 plakalı ticari araca çarptı.

Yaralanan kimsenin olmadığı kazanın ardından Kıçaldaroğlu, koruma aracıyla yola devam etti.

Ehliyetsiz olduğunu bildirilen Sarıkaya'nın jandarma tarafından gözaltına alındığı kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haberin Tamamı İçin:

Kılıçdaroğlu'nun Aracı Kaza Yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu otomobil, Burdur'dan Ankara'ya gelirken başka bir araçla çarpıştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun içinde bulunduğu makam aracı Burdur'dan Ankara'ya giderken Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde, bir beton mikserinin aniden yola çıkması sonucu başka bir araca çarptı.

Kılıçdaroğlu'nun yara almadığı kazada, ehliyetsiz olduğu öğrenilen beton mikserinin şoförü gözaltına alındı

Alınan bilgiye göre, Kılıçdaroğlu'nun 06 CHP 01 plakalı makam aracı İscehisar Meslek Yüksekokulu Kavşağı'nda, Emin Sarıkaya yönetimindeki 03 EV 554 plakalı beton mikserinin aniden yola çıkması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek, Basri Ünal yönetimindeki 08 AT 969 plakalı ticari araca çarptı.

Yaralanan kimsenin olmadığı kazanın ardından Kıçaldaroğlu, koruma aracıyla yola devam etti.

Ehliyetsiz olduğunu bildirilen Sarıkaya'nın jandarma tarafından gözaltına alındığı kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Asıl sürücü kardeşi çıktı

Bu arada Kılıçdaroğlu'nun içinde bulunduğu Cahit Yetişir yönetimindeki 06 CHP 01 plaklı makam aracının çarptığı 08 AT 969 plakalı hafif ticari aracın sürücüsünün Basri Ünal olmadığı ortaya çıktı.

Kaza sonrasında ifadesine başvurulmak üzere İscehisar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen kazaya sebebiyet veren 03 EV 554 plakalı Emin Sarıkaya, hafif ticari aracın sürücüsünün Basri Ünal olmadığını, direksiyonda başka bir kişinin bulunduğunu iddia etti.

Sarıkaya'nın ısrarı üzerine Basri Ünal'ı sorguya alan polis, kısa sürede gerçeğe ulaştı.

Basri Ünal, aracı kendisinin değil, bir borçtan dolayı hakkında yakalama kararı bulunan kardeşi 29 yaşındaki Osman Ünal'ın kullandığını itiraf etti.

Polis, bu bilgiler üzerine harekete geçerek ağabeyi ile birlikte mermer fabrikasında çalışan Osman Ünal'ı evinde gözaltına aldı.

Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen Osman Ünal, verdiği ifadesinde asıl sürücünün kendisi olduğunu itiraf etti.

Bir borçtan dolayı hakkında yakalama kararı bulunduğunu anlatan Osman Ünal, hapse girmekten korktuğu için bu yola başvurduğunu söyledi.

Emniyetteki ifadelerinin ardından İscehisar Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen Osman Ünal, ağabeyi Basri Ünal ve Emin Sarıkaya yarın adliyeye sevk edilecek.

CHP'den açıklama

CHP Basın Birimi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre ise, Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu otomobil, İscehisar yakınlarında, ehliyetsiz olduğu iddia edilen sürücünün kullandığı TIR'dan kurtulmak isterken başka araçla çarpıştı.

Otomobili, kazada zarar gören Kılıçdaroğlu, koruma aracıyla yola devam etti.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun beraberindeki CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, “Sayın Genel Başkanımızda ve bizde bir şey yok. TIR'dan kurtulduk. Araba hasar gördü, biz çok ucuz atlattık” ifadesini kullandı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adnan KeskinAfyonAnkaraCumhuriyet Halk PartisiKemal KılıçdaroğluPolis
Görüş Bildir