Kılıçdaroğlu Eskişehirlilere Seslendi

 > 
36PAYLAŞIM

Kılıçdaroğlu Eskişehirlilere Seslendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eskişehir'de partisinin mitingine katıldı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Sıhhıye Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Eskişehir'de görkemli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirtti.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen lehine tezahüratlar yapılması üzerine Kılıçdardoğlu, "Yılmaz hoca, Eskişehir'i önemli bir merkez yaptı. Yılmaz hocayla ne kadar övünürseniz azdır" dedi.

Vatandaşların, "Başbakan Kemal" tezahüratları üzerine Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti:

"Temiz siyaset mi istiyorsunuz? Düzgün siyaset mi istiyor sunuz? Halka hesap veren siyaset mi istiyorsunuz? O zaman geleceksiniz, bir adresiniz var. Kul hakkı yemeyen bir adresiniz var , Halka hesap vermeyi namuslu görev bilen bir adresiniz var o adres Mustafa Kemal'in partisi Cumhuriyet Halk Partisi'dir."

Çiftçinin, ürününün karşılığını alamadığı için tarlasını ekmediğini vurgulayan Kılıçdaroğlu, "Sen ekerdin, sen biçerdin. Sabahın köründe tarlaya giderdin, ürününü satardın, alın terinin karşılığını alırdın. Sonbaharda düğününü derneğini yapardın. Mutluydun sen. 11 yıldır ne haldesin bir bak kendine. Hala 'AKP' diyorsun. Şunu söylüyorum artık, herkes sadece kendisini değil, ülkeyi ve çocuklarını da düşünmek zorunda" diye konuştu.

  • trthaber.com
Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir