Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kılıçdaroğlu: 'Bence Koalisyon Olmayacak, Perşembe Açıklarız'

 > -

Koalisyon görüşmelerinin nihai sonucunun açıklanmasına bir gün kala meslek örgütleri temsilcileriyle görüşen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun, “Bence koalisyon olmayacak, Perşembe günü açıklayacağız” dediği öğrenildi. Kılıçdaroğlu’nun gerekçe olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın etkisini gösterdiği belirtildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk Tabipleri Birliği (TTB), Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB), Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu ve Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu temsilcilerini kabul etti. 

Kılıçdaroğlu’nun görüşmede STK yetkililerine, “Bence koalisyon olmayacak, perşembe günü açıklayacağız” dediği öğrenildi. Görüşmeye CHP Genel Başkan Yardımcıları Selin Sayek Böke ve Yakup Akkaya da katıldı.

Görüşmenin en önemli konusunu CHP ile AKP arasında bir süredir devam eden ve perşembe günü Kılıçdaroğlu ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun son noktayı koyacağı koalisyon görüşmeleri oldu.

Cumhuriyet'ten İklim Öngel'in haberine ve edinilen bilgiye göre, daha önce de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın etkisi nedeniyle koalisyonun zor olduğunu vurgulayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Bence koalisyon olmayacak, perşembe açıklayacağız” dediği öğrenildi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiAhmet DavutoğluBaşbakanCumhuriyet Halk PartisiKemal KılıçdaroğluRecep Tayyip ErdoğanSelin Sayek Böke
Görüş Bildir