Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kendini Modifiye Etmiş 11 Değişik İnsan

25PAYLAŞIM

1. Rick: Zombi adam

Rick: Zombi adam

Rick, kendini zombiye dönüştürmek içim 40.000 dolar harcadı ve kendini böyle daha iyi hissettiğini söyledi...

2. Dennis Avner: Kedi Adam

Dennis, kendini bir Afrika totemine benzetmek için hala uğraşıyor. Bunun için bir dizi estetik ameliyat oldu ve dişlerini baştan aşağı yeniledi. insan neden neden diye soruyor da bir cevap bulamıyor...

3. julia Gnuse: Dekoratif Teyze

Julia'nın hastalığı nedeniyle vucudunda yaralar çıkıyordu. O da bunları kapatmak için yaraların üzerine dövme yaptırmaya başladı ve hızını alamayıp bir bibloya dönüştü. Amann Tanrımmmm dedim...

4. 

Dünya'nın vücudunda en çok dövme bulunan adamı ilan edilen bu beyefendi bu gün 73 yaşında. Derileri sarkınca o dövmeler ne olmuştur bilemiyorum..

5. Eric Sprague: Kertenkele Adam

Bu 37 yaşındaki adamcağız ne olacağına karar veremediği için kertenkele olmaya karar vermiş. 700 saatlik dövme seansı, 5 teflon boynuz implantı, dil ayırma ameliyatı, dilin yanına yerleştirilen dişlerle kendini bir kertenkeleye benzetmiş bu beyi saygıyla selamlıyoruz.

6. Horace Riddler: Zebra Adam

Freak Showlarda gösteri yapan bu adam küçük küçük başlamış bu işe. şimdi ise baştan aşağı siyah beyaz çizgilerle dolu. tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz..

7. Etienne Dumont: Yaşayan Sanat

Kendisi bu işe Dünya'nın en güzel dövmelerini vücuduna yaptırmakla başlamış. Daha sonra başının iki yanına boynuz implantları yaptırıp, kulaklarına 2.7 inchlik küpeler taktırmış bu da yetmemiş olacak ki alt dudağının altına delik açtırıp oraya da bir halka koydurmuş. Kendisine göre yaptığının adı sanatmış. vayyy be diyor ve sahneden çekiliyoruz...

8. Lucky Diamond Rich: Dünyanın en çok dövmesi olan adamı

Bu Avustralyalı bey 1000 saatlik bir dövme işleminin sonucu. Kendisi bu işe Dünyanın her yerinden dövme sanatçılarına vücudunun her yerine rengarenk dövmeler yaparak başlamış. Sonra beğenmemiş olacak ki kendini baştan aşağı siyah mürekkeple dövdürmüş. Yetmemiş gözkapaklarına ve diş etlerine de siyah dövme yaptırmış. Böylece en büyük hayali olan Gollum'a yoldaş olmuş.

9. Elaine Davidson: Dünya'nın en çok piercingi olan kadını

Bu teyzenin vücudunda toplam 6005 piercing var. Piercinglerin toplam ağırlığı 3kg ve sadece 500 tanesi teyzemizin malum bölgesinin içinde ve dışında. En çok piercingi ise yüzünde bulunuyor 748 adet. Nutkum tutuldu ne diyeceğimi bilemedim..

10. Paul Lawrence: The Enigma

Bu çok yönlü arkadaşımız vücudun her yerini mavi puzzle parçalarıyla kaplatmış. Ayrıca burnuna çivi çakabilen, sıvıları yutup burnundan geri çıkarabilen bu bey aynı zamanda da müzisyen. 10 parmağında 10 marifet...

11. Vantuz adam

Ahtapot olmayı kafasına koyan bu adam derisini içine plastik vantuzlar yerleştirtmiş. kendini bir doğa sever olarak tanımlayan bu kardeşimiz suda yaşamak istediğini ve çalışmalarını bu yönde ilerleteceğini belirtmiş.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mocco

Modifiyeli Şahin Bildiğin

dark-tower

modifiye ileri/olumlu anlamda bir gelişimi temsil ederken arkadaşlar bildiğin insanın maymundan geldiğini kanıtlamak istercesine geriye yönelik bir oluşum göstermiş bence. bu ne lan???

icimdekiyagmur

Enteresan! Eee insan'da çok para olunca nereye harcayacağını şaşırıyor! Bir de arkadaşları hiçbir şey memnun etmiyor olsa gerek :/

Görüş Bildir