Kendine Bir de Onun Gözünden Bak: Sevgilinin Gözünde Sen Hangi Çiçeksin?

-

Çiçeksin, çiçek! Fakat hangisi acaba?

1. Hadi başlayalım: Sana şunlardan hangisiyle hitap eder?

2. Peki annesiyle aran nasıl desek :)

3. İlişkinizi yavaş yavaş anlıyoruz. Ama şu mühim sualin cevabını vermelisin: Hesapları kim ödüyor?

4. İlişkinizi bir renge benzetecek olsan, bu hangisi olurdu?

5. Diyelim ki birlikte yaşıyorsunuz, sabahları genelde nasıl geçerdi?

Her sabah ona kahvaltısını hazırlayıp yatağa götürürdüm
Her sabah uyanır uyanmaz tatlı şeyler olurdu ;)
Her sabah birlikte hazırlardık kahvaltıları
Bazı sabahlar bana kahvaltı hazırlardı

6. Birlikte yapmaktan en çok hoşlandığınız şey ne ola ki sizin?

Yemek yapmak
Hahahah sorulur mu bu?
Film izlemek
Yürüyüş yapmak
Birbirimize kitap okumak
Yolculuk yapmak

7. Diyelim ki okuduğun kitaba öyle bir dalmışsın ki o seni defalarca aramış ama sen görmemişsin. Bunu fark edip geri aradığında sana kuracağı ilk cümle ne olur?

8. Peki tam tersi durum gerçekleşse sen ona ne dersin?

9. Sizin ilişkinizin en önemli temeli ne diye sorsak ikiniz de hangi cevabı verirdiniz?

10. Son olarak sence o senin hakkında en çok neyi seviyor?

Onun gözünde Gül'sün!

Verdiğin cevaplara göre, onun gözünde sen gülsün gül; hem de en tutkulu, en aşık olanından, kırmızısından yani! Valla artık ne yaptın ne ettiysen, adam sana bakınca aşk görüyor aşk, gözleri kalpli emoji gibi oluyor vesselam. Bunun yanında kırmızı gül, zerafetin de simgesidir. Bu yüzden yine onun gözünde "dünyanın en zarif kadını = sen" oluyorsun. Allahım bu nasıl aşk! :)

Madem onun gözünde kırmızı gülsün, alsın sana bir gül!

Onun gözünde Orkide'sin!

Verdiğin cevaplara göre, sen onun gözünde orkidesin. Yani şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki: Sana çok büyük saygı duyuyor. Onun gözünde öyle bir yücesin ki, tarifi mümkün değil, inanamazsın. Senin asaletine, entelektüelliğine ve bilgeliğine hayran hayran; ağzını açıp seni 3 gün dinler dokunmasan, o derece. Ulaşılmazsın kısaca onun gözünde; ulaşabildiği için yatıp kalkıp sabah akşam dua ediyor ayrıca, şişşt çaktırma ;)

Bence bu sonucu onunla paylaş ve sana muhteşem bir orkide hazırlatsın, ne dersin? Orkide bak burada, tam senlik...

Onun gözünde Papatya'sın!

Verdiğin cevaplara göre, sen onun gözünde papatyasın. Şimdi doğruya doğru senin hayatının kadını olarak görüyor. Hatta içinden "bu kadınla olmazsa başka hiç kimseyle olamaz" diyor. Sen onun bütün sorularının cevabısın, seninle birlikteyken de kendini tamamlanmış hissediyor. Senin bir papatya gibi mütevazi, sadık ve de dürüst olmandan kaynaklanıyor bunlar tabii ki. Hiç bozma kendini, lütfen!

Şimdi sen diyemezsin mütevaziliğinden ama bizce bu sonucu onunla paylaş ve sana en benzeyen çiçeği alsın sana. Çiçek de bak burada!

Onun gözünde Lilyum'sun!

Verdiğin cevaplara göre, sen onun gözünde lilyumsun. Sizin ilişkiniz tamamıyla karşılıklı güvene dayanan bir ilişki, adeta olmazsa olmazınız. Birlikte o kadar çok yol kat etmişsiniz ki bu güven de her geçen gün daha güçlü bir hale gelmiş. Dahası, onun gözünde sen yeni doğmuş bir bebek kadar saf, temiz ve masumsun! Hep böyle birbirinize karşı dürüst olun, çok güzel bir şeye sahipsiniz!

Bizce hemen onunla bu sonucu paylaşmalısın, o da sana seni anlatan çiçeği alsın! Çiçek nerede mi? İşte burada!

Onun gözünde Gerbera'sın!

Verdiğin cevaplara göre, sen onun gözünde gerberasın. Sizin çok uyumlu bir ilişkiniz var, birbirinizi müthiş bir şekilde tamamlıyorsunuz. Ayrıca her kavganızdan sonra birbirinize daha sıkı bağlanıyor, adeta yenilenerek devam ediyorsunuz ilişkinize. Dahası, sen onun için adeta bahar çiçekleri gibisin: Daima içini ısıtan, yüzünü güldüren, en zor anlarda bile umutsuzluğa kapılmasını önleyen en büyük destekçisisin. Gerbera çiçeği de yenilenmenin, umudun, mutluluğun çiçeğidir, bu yüzden tam sana göre!

Hadi bu sonucu hemen onunla paylaş da sana senin gibi en iyimser ve iç ısıtan çiçeği alsın! Al bak çiçek de burada!

Onun gözünde Karanfil'sin!

Verdiğin cevaplara göre, sen onun gözünde karanfilsin. Sizin çok samimi bir ilişkiniz var. Aynı anda hem sevgili hem de en yakın arkadaş olabilen o şanslı çiftlerdensiniz yani. O seni daima yanında olacak bir dost ve içinden geçek her şeyi rahatlıkla paylaşabileceği bir eş olarak görüyor. Ayrıca senin sıcakkanlılığına, samimiyetine, insanlara karşı daima güler yüzlü oluşuna hayran!

Hadi bu sonucu onunla paylaş ve ilişkinizin içtenliğini ve senin samimiyetini en güzel yansıtacak olan çiçeği sana alsın! Bak çiçeğin burada hazır! Hem yanında minik bir sürpriz de var...

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
denizkabuklusu

Gerbera çıktı, o ne öyle Geber lan der gibi

sejj

ta ta ta öldün çıq

aylin-kayhan

Onun gözünde Gül'sün!

zeso

Onun gözünde Gül'sün!--Verdiğin cevaplara göre, onun gözünde sen gülsün gül; hem de en tutkulu, en aşık olanından, kırmızısından yani! Valla artık ne yaptın ne ettiysen, adam sana bakınca aşk görüyor aşk, gözleri kalpli emoji gibi oluyor vesselam. Bunun yanında kırmızı gül, zerafetin de simgesidir. Bu yüzden yine onun gözünde "dünyanın en zarif kadını = sen" oluyorsun. Allahım bu nasıl aşk! :) Madem onun gözünde kırmızı gülsün, alsın sana bir gül!

eyluldecay

Onun gözünde Gül'sün! Onun gözünde Gül'sün! Verdiğin cevaplara göre, onun gözünde sen gülsün gül; hem de en tutkulu, en aşık olanından, kırmızısından yani! Valla artık ne yaptın ne ettiysen, adam sana bakınca aşk görüyor aşk, gözleri kalpli emoji gibi oluyor vesselam. Bunun yanında kırmızı gül, zerafetin de simgesidir. Bu yüzden yine onun gözünde "dünyanın en zarif kadını = sen" oluyorsun. Allahım bu nasıl aşk! :) Madem onun gözünde kırmızı gülsün, alsın sana bir gül!

ruhsuz

Onun gözünde Gül'sün! ortada sevgili yok daha :(

Görüş Bildir