Görüş Bildir

Kayseri'de Skandal Olay! Maddi Durumu İyi Olmayan Kadınları Para Karşılığı Falakaya Yatırdı...

Anasayfa > Güncel

Kayseri'de herkesi şoka sokan bir olay yaşandı. Erkan T. (33) isimli bir şahısın maddi durumu kötü olan kadınları falakaya yatırdığı ve karşılığında para verdiği öğrenildi. Olayın video kayıtlarının çıkması izleyenleri şoka sokarken Erkan T. hakkında soruşturma başlatıldı. İşte Kayseri'deki akıl almaz olayın detayları...

Kayseri'de kargo çalışanı Erkan T. adlı şahsın maddi durumu kötü olan kadınları falakaya yatırdığı haberi herkesi şoka soktu. Akıl almaz olayda kadınlarla para karşılığı anlaşan Erkan T'nin kadınların ayaklarını eşarpla ve kelepçeyle bağlayarak videoya çektiği öğrenildi. İşte haberin detayları...

PARA KARŞILIĞI KADINLARI FALAKAYA YATIRDI

DHA'nın haberine göre, Melikgazi ilçesi Mimsin Şirintepe Mahallesi'nde bir kargo şirketinde çalıştığı öğrenilen Erkan T., maddi durumu iyi olmayan kadınları evine çağırarak, gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdı. 

T., falakaya yatırdığı kadınlardan 'güzel' dediklerine 500 TL, 'çirkin' dediklerine ise 250 TL ödeme yaptı. Falaka görüntülerini kayıt altına alan Erkan T., iş teklifinde bulunduğu kadınlara çektiği videoları gönderdi. N.K. isimli kadın, Erkan T.’nin aynı teklifi kendisine götürmesi üzerine savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bunun üzerine polis T. hakkında ‘müstehcenlik’ ve ‘cinsel taciz’ suçundan soruşturma başlattı.

Erkan T.’nin kadınları evinde falakaya yatırma görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde Erkan T.’nin kadınların gözlerini uyku bandı ile kapatıp, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlarken, elindeki oklava ve plastik sopa ile ayaklarına vurduğu, kadınların da çektikleri acı nedeniyle bağırdığı görüldü.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
32
17
8
6
4
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?