Görüş Bildir

Kaya Çilingiroğlu'nun Eski Eşi Feraye Tanyolaç'ı Görenler Tanıyamıyor!

Anasayfa > Gıybet

Bir dönemin efsanevi gafıyla aldatma haberini açık eden Kaya Çilingiroğlu'nun eski eşi Feraye Tanyolaç'ı görenler tanıyamıyor! Kaya Çilingiroğlu'nun oğlu Hüseyin Kaya annesi Feraye'nin doğum gününü Instagram hesabından kutlayınca, Feraye Tanyolaç'ın yeni hâli görenleri şaşırttı. Tanyolaç'ın görenler adeta tanıyamıyor. İşte Feraye Tanyolaç...

Feraye Tanyolaç'ı, Kaya Çilingiroğlu'nun müthiş gafıyla hatırlıyoruz:

 ''Kaya Bey, Ferrari'niz yeni mi?'' sorusuna Çilingiroğlu muhabire ''Siz Feraye'yi nereden tanıyorsunuz?'' cevabını vermiş. Magazin dünyasına Kaya Çilingiroğlu'nun Hülya Avşar'ı Feraye Tanyolaç'la aldatması bomba gibi düşmüştü. Çift bu olaylar sonrasında evlendi de. Oğulları Hüseyin Kaya, annesinin doğum gününü Instagram hesabından kutlayınca görenler; 'Feraye'ye ne olmuş?' dedi. İşte Feraye'nin son hâli...

Kaya Çilingiroğlu- Hülya Avşar Evliliği...

Kaya Çilingiroğlu- Hülya Avşar Evliliği...

1997 yılında evlenen Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu çiftinin 'Zehra' adında doğumu helikopterlerle izlenen bir kızları var. Feraye Tanyolaç'la aldatma haberlerinin gündeme gelmesiyle ikili 2005 yılında tek celsede boşanmıştı.

Feraye'yle Kaya 2009 yılında Evlendiler...

Feraye'yle Kaya 2009 yılında Evlendiler...

Yaşananlar sonrasında 2009 yılında evlenen Feraye Tanyolaç ve Kaya Çilingiroğlu'nun Hüseyin Kaya adında bir oğulları var. Çift  2014 yılına kadar evli kaldı ve sonrasında boşandılar.

Hüseyin Kaya ve Zehra farklı annelerden kardeşler olarak çok iyi geçiniyorlar.

İşte Feraye Tanyolaç'ın Son Hâli...

İşte Feraye Tanyolaç'ın Son Hâli...

Hüseyin Kaya, Instagram'ı aktif kullanıyor ve annesinin doğum gününü de; 

'İyi ki doğdun anneciğim iyi ki varsın' sözleriyle kutladı. Fotoğrafa nazar boncuğu emojisiyle yorum yapan Kaya Çilingiroğlu da dikkat çekti.

Feraye Tanyolaç Kimdir?

Feraye Tanyolaç Kimdir?

17 Kasım 1969, Üsküdar / İstanbul doğumlu olan  Feraye Tanyolaç kariyerine model olarak başlasa da, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Televizyon Bölümünü de 1992 yılında bitirdi.

1996 yılında, eğitimini aldığı mesleği yapmak üzere ATV’de çalışmaya başladı. Burada tiyatrocu Levent Ünsal’ın sunduğu ‘Çürük Elma’ adlı yarışma programının yapımcılığını yaptı. Feraye Tanyolaç, uzun süredir magazin basınından uzak yaşıyor.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?