Kavimler Göçü Olsa Nereye Gidersin?

2.2bPAYLAŞIM

Kavimler göçerken senin yerinde durman olmaz elbette. Kavimler göçüyor. Peki sen nereye gidersin? İskandinavya, Latin Amerika, Antarktika....

1. Öncelikle hangi yaş aralığındasın?

2. Sen bir şehir olsan hangisi olurdun?

İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Trabzon
Artvin
Diyarbakır
Ağrı

3. Peki sen bir süper kahraman olsan neyle mücadele ederdin?

4. Bir gün diktatör olsan hangi şımarıklığı yapmak isterdin?

5. Sabah ağzından çıkan ilk kelime(ler) çoğunlukla nedir?

6. Peki nasıl uyumayı daha çok seversin?

7. Hangisiyle selfie çekmek isterdin?

Yıldız Tilbe
Nur Yerlitaş
Bülent Ersoy
Cem Uzan
Cem Yılmaz
Pascal Nouma
Burcu Esmersoy
Kıvanç Tatlıtuğ

8. Sen bir ülke olsan bayrağında ne olurdu?

Gökkuşağı
Emojiler
Rakı bardağı
Tesbih
Çikolata
Dondurma
Yavru fil
Yavru kedi

9. Son olarak imkanın olsaydı hayatta bloklamak ve sonsuza kadar görmek istemediğin insan tipi hangisi olurdu?

İskandinavya!

Verdiğin cevaplara göre senin aradığın şey: Huzur ve doğayla baş başa kalmak. Aradığın her şey İskandinavya'da mevcut. Senin gibi açık görüşlü  ve insanların fikirlerine değer veren birinin ilk Kavimler Göçünde soluğu alacağı yer İskandinavya'da bir dağın yamacı olmalı.  İnsanlığın ulaşmak istediği idealin ne olduğunu en iyi bilenlerdensin ve orada hiç pişman olmayacaksın :)

Batı Avrupa!

Verdiğin cevaplara göre senin aradığın şey: Sürprizlere kapalı planlı programlı bir hayat.  Aradığın her şey Batı Avrupa'da mevcut.  Yalnız kalmayı seviyorsun ve yalnız kalınca bundan çok şikayet eden biri değilsin çünkü kendini müzik, sinema ve kitaplarla oyalayabiliyorsun. Kavimler Göçüyle bambaşka bir yere gidiyorsun :)

Kuzey Amerika!

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle Kuzey Amerika'ya göç etmelisin. Gelişmişlik seviyesi çok yüksek toplum, muhteşem doğa, küçük sevimli hayatların kurulabileceği yerleşim birimlerinin yanı sıra isteyen hızlı şehir yaşamı...   Ne ararsan var! Senin gibi bir yere saplanıp kalmayı sevmeyenler için en ideal göçülecek yer Kuzey Amerika!

Latin Amerika!

Verdiğin cevaplara göre senin doğrudan Latin Amerika'ya göç etmen gerekiyor. Sıcak hava, sıcak insanlar, leziz meyveler, muhteşem sahiller hepsi ama hepsi Latin Amerika'da! Sen zora gelmeyi pek sevmiyorsun. Sen rahat olması gereken birisin. Rahatsız etmeyen bir öğleden sonra sıcaklığı üstüne akşam da eğlenceli bir ortam... Daha ne olsun? Kavimler Göçü başlayınca Latin Amerika'ya gidiyorsun!

Uzak Doğu!

Verdiğin cevaplara göre olgunluğun ve sakinliğinle ilk Kavimler Göçünde gitmen gereken yer Uzak Doğu! Her şeye ve herkese ayrı ayrı değer veriyorsun. Hepsinin senin için farklı bir anlamı var. Duyarlısın ve özenlisin. Olman yer kesinlikle Uzak Doğu!

Antarktika!

Verdiğin cevaplara göre insanlardan bıkmışsın! Seni öyle darlıyorlar, öyle bunaltıyorlar ki hepsini bloklamak istiyorsun ama internetteki teknolojik imkanlar henüz gündelik yaşamımızda yok :) İlk Kavimler Göçünde gitmen gereken yer kesinlikle Antarktika! Çok az insanla, medeniyetin tüm karmaşasından uzak, yalnız ve mutlu olacaksın. Tek sorun soğuk hava ama senin sıcaklığın yeter ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abigail-dersion

Antarktika! <3

erdemuysal_official

Kuzey Amerika! Kuzey Amerika! Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle Kuzey Amerika'ya göç etmelisin. Gelişmişlik seviyesi çok yüksek toplum, muhteşem doğa, küçük sevimli hayatların kurulabileceği yerleşim birimlerinin yanı sıra isteyen hızlı şehir yaşamı... Ne ararsan var! Senin gibi bir yere saplanıp kalmayı sevmeyenler için en ideal göçülecek yer Kuzey Amerika!

sunflower

Batı Avrupa!Verdiğin cevaplara göre senin aradığın şey: Sürprizlere kapalı planlı programlı bir hayat. Aradığın her şey Batı Avrupa'da mevcut. Yalnız kalmayı seviyorsun ve yalnız kalınca bundan çok şikayet eden biri değilsin çünkü kendini müzik, sinema ve kitaplarla oyalayabiliyorsun. Kavimler Göçüyle bambaşka bir yere gidiyorsun :)

goktug-h.

lan olum antartikada napıyım ben asdfgh

dyingwoman

Antarktika! bildi galiba :D

Görüş Bildir