Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kartal'da Seçim Zamanı! Peki Beşiktaş'ın Başkanı Sizce Kim Olmalı?

Anasayfa > Spor

Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın istifasından sonra, sıradaki başkanın kim olacağı merak konusu. İçeriğin sonundaki anket ile siz de kimi desteklediğinizi belirtmeyi unutmayın!

Fikret Orman'ın istifasından sonra Beşiktaş başkan adaylarının kimler olabileceği merak konusu haline geldi.

Beşiktaş'ta 20 Ekim'de yapılacak genel kurulda Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi ve Hürser Tekinoktay başkanlık için yarışacak.

Ahmet Nur Çebi

Ahmet Nur Çebi

2012 yılından itibaren Beşiktaş'ta 2. Başkanlık görevini sürdüren Ahmet Nur Çebi, taraftarın sempatisine sahip ve güçlü adaylardan bir tanesi.

Serdal Adalı

Serdal Adalı

2013 yılında başkanlığa adaylığını koyan ancak kaybeden Serdal Adalı, yine taraftarın sevdiği iddialı isimlerden birisi. Adalı, geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş'ta futbol şube sorumlusu ve asbaşkanlık da yaptı.

Hürser Tekinoktay

Hürser Tekinoktay

2014 yılında Beşiktaş'ın başına geçmek için aday olan Hürser Tekinoktay, mazisinde uzun yıllardır teknik direktörlük yatan bir isim. Çalıştırdığı pek çok oyuncunun yıldızlaşması ile adını duyurmuştur.

Peki sizce Beşiktaş'ın yeni başkanı kim olmalı? Yorumlarınızı yorumlarda bizimle paylaşın!

Serdal Adalı
Serdal Adalı
Ahmet Nur Çebi
Ahmet Nur Çebi
Hürser Tekinoktay
Hürser Tekinoktay
Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
76
27
12
10
8
8
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?