Eşinin Erotik Pozlarını Çeken Fotoğrafçıya Mektup Yazan Adam Sizi Çok Şaşırtacak!

 > -
Abone ol

Victoria Caroline Haltom, Texas'lı bir fotoğrafçı.

Ülke genelinde turneye çıkıp, sıradan kadınlar için erotik fotoğraf çekimleri yapıyor.

Bazı kadınlar bu fotoğrafları anı için çektirirken, bazıları da sevgililerine/kocalarına hediye etmek için kitaplaştırıyor.

Her ölçüden, her yaştan kadının çekimlerini yapan fotoğrafçı Facebook'ta dikkat çekici bir ileti paylaştı.

"Kocası ile arasındaki ilişkiye renk katmak isteyen bir kadınla çekim yapmak üzere görüştük. Kıvırcık saçları vardı ve güzel bir 50 bedendi. Ben zaten kadının hali hazırda çok iyi gözüktüğünü düşünürken, o fotoğraflarına çok etkin bir şekilde Photoshop yapılmasını istedi; bu şekilde selülit, kırışıklık ve lekelerden arınacağını düşünüyordu. Ben de müşterimin istediğini yaptım ve onu her kadının hayalini kurduğu bir şekle soktum."

Buraya kadar her şey normal, ancak Victoria çekimden bir süre sonra kadının kocasından sıra dışı bir e-mail almış.

"Ben x’in kocası y. Bu mektubu yazıyorum, çünkü kısa süre eşimden çekimlerini senin yaptığın bir albüm aldım. Sana kızdığımı düşünmeni istemiyorum. Ama sana söyleyecek sözlerim var. Ben ve eşim 18 yaşımızdan beri birlikteyiz ve iki güzel çocuğumuz var. Geçen yıllarla birlikte inişlerimiz ve çıkışlarımız oldu. Sanıyorum ki, hayır eminim ki eşim bu fotoğrafları aramızda bazı şeyleri tekrar alevlendirmek için çektirdi. Bazen benim onu çekici bulmadığım şeklinde şikayet eder ve ondan daha genç birisini bulursam beni suçlamayacağını söyler. Albümü açtığımda kalbim yerinden çıkacaktı. O resimler… Çok güzellerdi, çok açık ki sen çok yetenekli bir fotoğrafçısın. Ama fotoğraflardaki kadın eşim değildi. Onun her kusurunu yok etmiştin. Eminim ki sen onun tam olarak istediğini yaptın. Ama bu bizi biz yapan her şeyi bizden alıp götürmüş. Onun izlerini ondan aldığında çocuklarımızın izlerini almış oldun. Kırışıklıklarını aldığında kahkahalarla ve endişelerle dolu yıllarımızı almış oldun. Selülitlerini aldığında onun hamur işi aşkını almış oldun, ki o yıllardır bize mükemmel şeyler pişirir ve yeriz. Tüm bunları kötü hissetmen için söylemiyorum. Sen sadece işini yapıyorsun ve bunu anlıyorum. Bunları sana sadece teşekkür etmek için yazıyorum. Bu resimleri görmek sadece eşime onu ne kadar çok sevdiğimi ve ona olduğu gibi taptığımı söylemediğimin farkına varmama sebep oldu. Çünkü bu sözleri nadiren söylerim. Bu da bu fotoğrafları bu şekle sokmasının sebebi oldu. Daha iyisini yapmalıyım. Hayatımın geri kalanında onun tüm mükemmel olmayan yanlarını kutlayacağım. Hatırlatma için teşekkürler."

Bu mektup üzerine Victoria; "Benden photoshop yapmamı isterseniz yaparım, bu benim işim ama kendinizi olduğunuz gibi kucaklayın, çünkü çok güzelsiniz!" diyor.

Biz de eşinin değerini bilen ve onu her haliyle güzel bulan bu koca yürekli eşi tebrik ediyoruz. 👏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
can-murat-demir

İngiltere’de halk kütüphanelerinden son 12 ay içerisinde erotik ve cinsel içerikli ödünç kitap alınma oranı yüzde 500 arttı. Bu oranda dünyada en çok okunan kitaplar arasında yer alan E.L. James’in ”Gri’nin Elli Tonu” (Fifty Shades of Grey) adlı aşk romanının etkili olduğu olduğu tahmin ediliyor.

kanemenzombi

galeri ile yorumların hiçbir alakası yok ayrıca resimlerde kocasına hediye için çekilmiş çekende kadım bunda gavatlık filan yok bence

yatogami

Çekim yapan kadın zaten

efe.aksay.9

Gavatlığı tescillenmiş

Gizli Kullanıcı

çekilin şurdan cahiller .

Görüş Bildir