Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Karın Yağlarını Eritmek İçin

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Karın Yağlarını Eritmek İçin-Progrowiz

Karın Yağlarını Eritmek İçin-Progrowiz

Karın yağlarını eritmek için

Sadece karın yağlarını eritme (Bölgesel zayıflama), maalesef mümkün değil. Yağ dağılımı genetik olarak belirlenmiştir ve yağ yakarken, vücut geneli bir yağ yakımı söz konusudur. Ama, sadece karın kaslarını geliştirmek istersen, bu mümkün. Fakat karın kaslarının çalışması, tek başına karın yağlarını eritme için yeterli değildir.

Yağ yakımı, sadece vücudun hedeflenen kısmında değil, bütün vücudun genelinde mümkündür. Hangi egzersizi yaparsan yap, bölgesel bir zayıflama, maalesef mümkün değil. Fakat, bölgesel kas geliştirmek mümkün. Yapılan egzersiz ve dengeli beslenme ile vücuttaki yağ genel olarak azaldığında, kas çalışması yapılan bölgedeki kaslar ortaya çıkar. Dolayısıyla, karın yağlarını eritme egzersizleri ile karın kaslarını güçlendirmek ve burada kas oluşumunu sağlamak mümkün ama karın bölgesindeki yağlar erimedikçe buradaki kaslar görünmeyecektir.

Bu tür egzersizler yağ yakımını hızlandırır. Ama yine, vücudun bütün bölgelerine yönelik bir yağ yakımı söz konusudur. Yani sadece karın yağlarını eritme mümkün değildir.

Piyasada birçok varyasyonları olan bu tip ürünler, sadece ve sadece sıvı kaybını tetikler. Karın yağlarını eritme gibi bir özellikleri yoktur.

Sonuç:

Bölgesel zayıflama,yani sadece karın yağlarını eritme, ne doğru beslenme, ne de egzersizlerle mümkün değildir. Bölgesel zayıflama, istenilen bölgedeki yağların ameliyatla alınmasıyla(Yağ aldırma op.) mümkün olabilir.

Bence en iyisi, konsantrasyonunu, sadece karın yağlarını eritme yerine, genel yağ yakımına yoğunlaştır. Göreceksin ki, bu şekilde karın yağlarını ve göbek eritme çok daha kolay olacak. Etiketler: karın yağlarını eritmek için bitkisel yağlar,karın yağlarını eritmek için bitkisel çözüm,karın yağlarını eritmek için diyet,karın yağlarını eritmek için egzersiz videoları,karın yağlarını eritmek için hareketler,karın yağlarını eritmek için ne yapmalı,karın yağlarını eritmek için pilates,karın yağlarını eritmek için yeşil çay,Sağlık

Bunu E-postayla Gönder

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

çay
Görüş Bildir