Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Karakterine Göre Hangi Pokemon Takımını Seçmen Gerektiğini Söylüyoruz!

606PAYLAŞIM

Eğer hala başlamadıysan 5. seviyede yapacağın seçim için yardımcı olacak, eğer takımını seçtiysen de doğru takımda olup olmadığı gösterecek testimizle karşındayız! Haydi hemen teste!

1. Başlangıç pokemonunu seçerek teste giriş yapalım o halde!

2. Sence seni sen yapan şeyler ağırlıkla doğuştan gelen ve her zaman içinde olan şeyler mi yoksa yaşadıkların ve tecrübelerin mi?

3. Kendini içe dönük olarak mı tanımlarsın yoksa dışa dönük olarak mı?

4. Şimdiki sorumuz biraz duygusal. Çok sevdiğin bir Pikachu dostun var ve gelişmesi için gereken "Thunderstone" a sahipsin. Onu Raichu'ya evrimleştirir misin?

5. Genelde olaylar karşısında endişelenen taraf mısın? Yoksa daha çok "hallolur" diyen taraf mı?

6. Genel olarak hayalperest bir insan mısın?

7. Gym liderlerinden birini seçmeni istesek peki?

Teğmen Surge
Cissy
Blaine

8. Evet son sorumuz!

"Team Instinct" çıktı!

Selamlar, adım Spark! Instinct takımının lideriyim. Pokémon'lar harika sezgi gücüne sahip olan yaratıklardır. Bahse girerim sezgilerinin bu kadar yüksek olması yumurtadan nasıl çıktıklarıyla alakalıdır. İçgüdülerine güvendiğin sürece asla kaybetmezsin!" 

- Spark, Instinct Takımı Lideri

"Team Mystic" çıktı!

"Adım Blanche, Mystic takımının lideriyim. Pokemonların bilgeliği ölçülemeyecek kadar derindir. Ben ve takımım pokemonların neden evrim geçirdiğini araştırıyoruz.  Tüm durumlarda yaptığımız araştırmalar sonucu kaybetmemiz mümkün değil!"

 -Blanche, Mystic Takımı Lider

"Team Valor" çıktı!

"Adım Candela, Valor takımı lideriyim! Pokemonlar insanlardan daha güçlü ve daha sıcakkanlı yaratıklardır. Pokemonların gerçek kuvvet arayışındaki doğal gücünü arttırmanın yollarını arıyorum. Takımımızda eğitilen Pokemonların dövüş/savaşlarda en güçlü olduğu da şüphesiz!"

-Candela, Valor Takımı Lideri

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
azrasude0

"Team Mystic" çıktı! "Adım Blanche, Mystic takımının lideriyim. Pokemonların bilgeliği ölçülemeyecek kadar derindir. Ben ve takımım pokemonların neden evrim geçirdiğini araştırıyoruz. Tüm durumlarda yaptığımız araştırmalar sonucu kaybetmemiz mümkün değil!" -Blanche, Mystic Takımı Lider pokemon go da zaten o takımdayım :D

umut-karatas

team valor çıkdı

kursatkuyumcu

Valor çıktı ama en iyisi instinc

bora-okten

"Adım Blanche, Mystic takımının lideriyim. Pokemonların bilgeliği ölçülemeyecek kadar derindir. Ben ve takımım pokemonların neden evrim geçirdiğini araştırıyoruz. Tüm durumlarda yaptığımız araştırmalar sonucu kaybetmemiz mümkün değil!" -Blanche, Mystic Takımı Lider

mustafa-tak

Team Instinct" çıktı! valor seçmiştim

Görüş Bildir