Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kara Yollarında Durum

0PAYLAŞIM

Kara Yollarında Durum

ANKARA Anadolu Ajansı - Kara yollarının üretim, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol vaziyeti duyurusuna göre, Gebze-Orhangazi-İzmir Otobanı'nun Susurluk-Balıkesir Kuzey kavşaklarındaki çalışmalar sebebiyle erişim hakimiyetli sağlanıyor.

Menemen-Aliağa-Çandarlı Otobanı'nun 0-10. kmlerinde asfaltlama çalışmaları nedeniyle Aliağa güzergahı trafiğe kapatıldı. Bu kesimde erişime değişik güzergahtan iki güzergahlı izin veriliyor.

Ankara Etraf Otobanı'nun Çankaya-Kıbrısköy kavşakları 0-1. kmlerinde, Karataş Viyadüğü-Çankaya Kavşağı hattındaki Çankaya ayrım kolu dahil üstyapı onarım çalışmaları dolayısıyla Samsun güzergahı trafiğe kapatıldı. Bu bölgede erişim değişik güzergahtan hakimiyetli hakikatleştiriliyor.

TAG Otobanı'nun Araban-Küsget Köprülü kavşaklarındaki üretim çalışmaları sebebiyle Gaziantep Kuzey Kavşağı trafiğe kapatıldı. Mevzubahisi kesimde erişim seçenek kavşaklardan devam ediyor.

Niğde-Pozantı Otobanı'nun Ankara güzergahı Başmakçı mevkisinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle erişim parçalanmış yolun bir kısmından iki güzergahlı ve hakimiyetli sağlanıyor.

Muğla-Denizli yolunun 10-11. kmlerinde heyelan ıslah çalışmaları dolayısıyla erişim hakimiyetli hakikatleştiriliyor.

Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 70-76. kmlerindeki Orhan Büyükalp, Adnan Sezgin ve Altan Ayağ tünellerinde bakım çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple 09.00-17.00 saatlerinde her iki doğrultuda erişim tek şeritten hakimiyetli sağlanıyor.

Acıgöl-Nevşehir-Kayseri yolunun 26-27. kmlerindeki Nevşehir şehir geçişinde Şifa Alanı köprülü kavşak alt geçidi bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Bu nedenle yol trafiğe kapatılarak, erişime kavşak kollarından hakimiyetli izin veriliyor.

Ünye-Fatsa yolunun 0-14. kmlerindeki köprülerde genleşme derzi onarım çalışmaları dolayısıyla erişim hakimiyetli sürdürülüyor.

Bartın-Safranbolu yolunun 2-15. kmlerinde üstyapı çalışmaları sebebiyle erişim hakimiyetli hakikatleştiriliyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir