Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kara Yollarında Durum

0PAYLAŞIM

Kara Yollarında Durum

ANKARA Anadolu Ajansı - Kara yollarının üretim, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol vaziyeti duyurusuna göre, TEM Otobanı'nun Şekerpınar-Gebze kavşakları Gebze mevkisindeki İrtibat Yolu-1 ve Kirazpınar İrtibat Yolu köprülerinde, banketlere denk gelen alanlarda köprü ayağı imalat çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple banketler trafiğe kapatılarak, erişim her iki güzergahta 3'er şeritten sağlanıyor.

Ankara Etraf Otobanı'nun Çankaya-Kıbrısköy kavşakları 0-1. kmlerinde Karataş Viyadüğü-Çankaya Kavşağı hattında Çankaya ayrım kolu dahil üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Samsun yönü trafiğe kapatıldı. Bu kesimde erişim öteki yönden iki istikametli ve hakimiyetli gerçekleştiriliyor.

Manisa-İzmir yolunun Sabuncubeli Tüneli Manisa tarafında bulunan irtibat yolu Daha Önceki Manisa Yolu heyelan ıslah çalışmaları dolayısıyla trafiğe kapatıldı. Mevzubahisi bölgede erişime tünel içinden izin veriliyor. Tünelden geçmesi muhtemel olmayan, riskli madde taşıyan ve gabarisi yüksek taşıtlar İzmir-Turgutlu yoluna yönlendiriliyor.

TAG Otobanı'nun Mersin Batı Alın Gişeleri-Tarsus Batı Kavşağı bölgesinde heyelan tedbire ve üstyapı onarım çalışmaları sebebiyle erişim hakimiyetli sürdürülüyor.

Isparta-Antalya Dereboğazı yolunun 4. kmsindeki heyelan nedeniyle tırmanma şeridi trafiğe kapatıldı. Bu kesimde erişim gidiş şeridi servis yoluna reelleştiriliyor.

Eskişehir-Kütahya yolunun 29-32. kmlerindeki Porsuk-2 Köprüsü'nde genleşme derzi bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla erişim ayrılınmış yolun bir kısmından iki istikametli sağlanıyor.

Zigana Geçidi-Torul-Gümüşhane yolunun 52-55. kmlerindeki üretim çalışması sebebiyle erişim servis yolundan devam ediyor.

Elazığ-Diyarbakır yolunun 19-21 Sivrice Kavşağı, Ermenek-Mut yolunun 18-19 Çamlıca mevkisi ve Iğdır-Tuzluca yolunun 67-69. kmlerindeki üretim çalışmaları nedeniyle bu kesimlerde erişim hakimiyetli yapılıyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir