Görüş Bildir

Kar Yağışı Etkisini Sürdürüyor... Konya'da Yarın Okullar Tatil mi?

Anasayfa > Güncel

Meteoroloji'den gelen son dakika hava durumu ve kar yağışı uyarıları sebebiyle Konya'da okullar tatil edildi. Valilik açıklamasında 21 Aralık Salı günü toplam 24 ilçede okulların tatil edildiğini açıklamıştı. Okullar tatil edilirken gözler 22 Aralık Çarşamba günü Konya'da kar tatili haberlerine çevrildi. Kent merkezi ve ilçelerinde dün akşamdan itibaren devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken ilgili kurumdan gelecek son dakika açıklaması bekleniyordu. Peki Konya'da yarın okullar tatil mi? İşte son durum...

Konya'da okullar tatil mi, 22 Aralık Konya'da yarın okullar tatil mi sorusuna binlerce kişi yanıt arıyor. Konya merkezinde kar kalınlığı 22 santimetreye ulaşırken hem sürücüler hem vatandaşlar zor anlar yaşıyor. İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan ilimizde eğitim gören öğrenciler ise yarınki durumu merak ediyor.

Konya'da Yarın Okullar Tatil mi?

Konya'da Yarın Okullar Tatil mi?

21 Aralık yani bugün için Selçuklu, Meram, Karatay, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Seydişehir, Hadim ve Taşkent ilçelerimizde meteorolojik şartlardan kaynaklanacak olumsuzluklar nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullar ile Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı kreşlerde 21.12.2021 Salı günü yüz yüze eğitim öğretime bir gün ara verilmiştir. Eğitim öğretim uzaktan devam edecektir. Ayrıca bu ilçelerimizde engelli veya hamile olan kamu çalışanlarının 21 Aralık 2021 tarihinde bir gün süresince izinli sayılmasına karar verilmiştir' açıklaması yapılmıştı. Ancak yarın (22 Aralık) okulların tatil olup olmayacağı konusunda net bir bilgi valilik tarafından gelmedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
2
2
2
1
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?