Kar Porselen Promosyon Kupa

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

Kar Porselen Promosyon Kupa

Kar Porselen Promosyon Kupa

Firmanızı ya da markanızı bir adım daha öne çıkarmak istiyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız en doğru adrestesiniz demektir. Her zaman çalışmış olduğunuz müşterilerin sizlerden beklentileri vardır.

Bu genellikle ufakta olsa bir hediye ile hatırlanma ve gönül alma düzeylerindedir. İşte sizlere bu görevi başarı ile yapabileceğiniz ve üreteceğimiz promosyon kupalar ile bir çok kişiye ulaşabileceğiniz bir çalışma sunuyoruz.

Promosyon kupa lar genellikle firmanızın adres, telefon, logo gibi bilgilerini içeren baskılar ile yapılır. Bu kupaları müşterilerinize hediye ederek hem gönül kazanır hem de kendinizi sürekli tüketicinize hatırlatmış olursunuz. Kupa ile kişiye ulaşmanız ve kendinizi ona hatırlatmanız çok basit bir uygulama olacaktır.

Sizlerde dilediğiniz kupa modelleri ile bilgilerinizi üzerine bastırtabilir ve birçok alanda dağıtımını yaptırabilirsiniz. Özellikle fuar katılımlarınızda stantlarınızı ziyaret eden birçok müşterinize, onları hatırladığınızı gösteren bu kupaları hediye ederek âdete telefon bilgilerinizi ellerine vermiş olacaksınız. Çok büyük getirisi olan bu ürünle hem siz tekrarda müşterilere ulaşacaksınız hem de onların işine yarayan ve köşeyi döndüklerinde kıvırıp atmayacakları bir hediye sunarak kaliteyi ve memnuniyeti arttıracaksınız.

Bu anlamda birçok sağlam referanslara sahip olan firmamız ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Tüm promosyon kupaları özen ile üretir ve dilediğiniz bilgilerinizi tasarım haline getirerek kupalara işleriz. Amacımız hem sizi çoğunluğa ulaştırabilmek hem de kalitenizi bir kademe daha arttırabilmektedir. Bizlerden temin edeceğiniz bu porselen ve Porselen kupa lar ile ne kadar kaliteli bir hediye verdiğinizi tüm müşterilerinizde görecektir. Tutma kulplarından tutunda, içmek için bardak kenarlarına kadar her alanı özen ile üretilir ve son teknoloji ile yapılır. En önemlisi ise bilgileriniz kupa üzerine ustalıkla işlenir ve yıllarca yeni baskı yapılmış gibi kaliteli bir şekilde bilgilerinize ulaşılır.

Promosyon kupalarda dilediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Farklı özel tasarımlar ile kendinize özel bir tarzda oluşturabilirsiniz. Eğer bir gıda üreticisi iseniz, ürünlerinizin alınırlığını arttırabilmek için bu gibi bir hediye sunmanız satışlarınızı arttırır. Böylelikle 3 satarken 5 satar ve zaten kupaya vermiş odluğunuz ufak giderleri çoktan kazanmış olursunuz.

Sizlerde bir çok alanda kullanmak ve satışlarınızı arttırmak için promosyon kupaları tercih edin ve hediye vermenin yarattığı hazzı firma olarak da hissedin. Özellikle yeni yıl, müşteri doğum günleri, ürünlerin toplu alımlarında ve müşteri ziyaretlerinde rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Her ürün doğal ve özen ile üretilmiştir. Sizler ve müşterileriniz eline aldığı ilk an anlayacak ve siz bir kademe daha üst basmağa çıkmış olacaksınız. Rakipleriniz arasında farkınızı konuşturun ve size özel tasarımlı kupalar ile bir kademe daha ayrılarak kendinize sağlam bir yer edinin. Promosyon kupalar için firmamız ile iletişime geçmeli ve nasıl bir tasarım ile kaç adet istediğinizi belirtmelisiniz.

Sofranıza Fine Bone Porcelain Ayrıcalığını Taşıyın...

Porselenin sofralardaki şıklığı tartışılmaz gözler önündedir.. Birde bu şıklığa Fine Bone Porcelain şıklığı eklendimi tüm konuklarınızı kıskandıracak sunuma sahipsiniz demektir.

Şıklık ve zerafetin bir arada bulunduğu kendinizi ve sofralarınızı özel hissedeceğiniz bu takımlardan mutlaka bir takım edinmenizi tavsiye ederiz.

Fine Bone Porcelain nedir? diyecek olursanız..

Kısaca porselenin göz doldurucu güzelliğinin bir kat daha artması şeklinde tanımlayabiliriz.. Fine Bone Porcelain yemek takımlarının en belirgin özelliği olan incelik, pürüzsüzlük ve transparanlıktır. Bu takımlarda kullanılan kemik tozu, dayanıklılığı beyazlığı ve şeffaflığı artırır. Işığı geçirecek kadar ince olan Fine Bone Porcelain yemek takımları, diğer porselen takımlara göre darbelere ve ısı değişimlerine göre çok daha dayanıklı olması sebebiyle kolayca kırılıp hasar görmez. Fine Bone Porcelain 'nın dayanıklılığı aynı zamanda kahve, limon gibi leke oluşturabilecek maddelerin iz bırakmasını da önler. Quartz, feldispat, kaolin gibi doğal kil ve taşların karışımı ile \%50'ye varan oranda kemik külü ile barındıran takımlar, açık krem rengini orijinal ham maddelerinden alır.

Detaylı Bilgi Alabilmek İçin http://www.karporselen.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tercih
Görüş Bildir