Kapanmada Koştur Koştur Denize Giden Kadına Kendi Manzarasıyla Türkiye Gerçeklerini Anlatan 19 Kişi

521PAYLAŞIM

Aklına Arzu Sabancı'nın yalısından yaptığı 'evde kalın' çağrısı gelenler burada mı? 😂

Instagram'da bir kullanıcı önünde havuz olan deniz manzaralı evinden bir fotoğraf paylaşarak 'Şöyle bir güzelliğe uyanmak, üç hafta buradayız.' notu ile paylaştı.

1. Ee tabii çoğu kişi bu üç haftayı 3+1 evlerinde geçirirken bu gelen fotoğraf biraz tepki çekti ve herkes kendi manzarasını paylaştı.

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

twitter.com

13. 

twitter.com

14. 

twitter.com

15. 

twitter.com

16. 

twitter.com

17. 

twitter.com

18. 

twitter.com

19. 

twitter.com

Bonus:

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erci-e

Son fotoğraf her şeyi anlatıyor

chochoerry

Havuzlu evi olan kişiyi kötülemek amacıyla yapıldığını düşünmüyorum paylaşımların, amaç bu kadar sıkıntının içinde biraz eğlenmek. Kahkaha attım ben resimleri görünce. Benim yaşadığım yer de böyle ne yazık ki, dahası her taraf balici keko dolu. Artık pencereden ot içenleri izlerim sıkılınca..

tyliebee

Ya espri olarak yapılanlar tamam da, birilerinin imkanı var da deniz manzarası, havuzu var diye de kimseyi eleştiremezsiniz. Paylaşmasın mı bu insanlar hiçbir şey, varlıklı diye utanması mı gerekiyor ? Ben de gri yığınlarının arasındayım ama şahsen şu görüntüleri ekrandan da görsem içim açılıyor, size de hasetlenmemeyi tavsiye ederim. Zenginin malı yine züğürdün çenesini yormuş.

filiz1.

paylaşmasın çok mu lazım.

Gizli Kullanıcı

Kralsın

tyliebee

Filiz senin gün gelir de böyle bir imkanın olursa sen paylaşmazsın, okey ?

filiz1.

var zaten evet paylaşmıyorum. her eleştirenin imkanları olmadığını nereden çıkarıyorsunuz. ben de atayım mı bir foto.tabu senedi de atabilirim.aşağıda yine imkanları olan biri eleştiri yapmış ona da senin olsaydı görürdük falan yazmışlar. akıl edememişsiniz.yani ele ne geçiyor ne oldu bu fotoyu atınca. atan kişinin karı ne. bakan kişilerin zararı ne. hangi durum daha faydalı insanlık açısından.hem kıskanmak neden suç oluyor onu anlamdım.kıskanan madem suçlu kıskandıran neden daha suçlu olmuyor.ha bir de zenginleri savununca sizin elinize ne geçiyor.

erci-e

filiz d. helal

tyliebee

"Tabu" senedi at aynen, tapu değil ama tabu. Bence kendi içinizde "tabu"laştırdığınız şeyler dilinize yansımış, sosyal medya herkesin kendi istediğini paylaştığı bir mecradır, herkes istediğini paylaşmakta özgürdür. Sende imkan var veya yok, paylaşmayı seç veya seçme, o senin tercihin olduğu gibi paylaşanın da kendi tercihidir ve bir tercih öbürünü haksız kılmaz, insanların özgürlüklerine karışamazsınız.

filiz1.

yasaklansın demiyoruz zaten. hareketi beğenmediğimizi söylüyoruz. sosyal medya demek zaten her eleştiriye açık olmak demek. o kadar kişinin moralini bozmayı biliyorsan bu kadarcık tepkiye de laf etmeyiversin bir zahmet.

akif-tatar

Bir kesimin çok zengin şekilde bir kesimin ise çok fakir bir şekilde yaşaması seni düşündürmüyor ise bir sorunun var demektir. Beni şahsen çok rahatsız ediyor birilerinin çok zengin bir şekilde yaşarken birilerinin ise ekonomik sıkıntılardan kendi canlarına kıyması.

adamolunlan

Öyleee. Kapatın çenenizi. Herkes uyandığı manzaranın tadını çıkarmaya baksın. O kadar!

burcakk222

Hhahha bu neymiş ya siz öyle bi manzaraya uyanıyosunuz diye imkanı olan adam imkanını kullanmasın mı? Eminim sizinde böyle bi yazlığınız olsa koşa koşa giderdiniz. Yazlığı olanların orda bu kapanmayı geçirmek istemelerinin nesi anormal

filiz1.

kullansın da göstermeyiversin diyorlar canım.

Gizli Kullanıcı

aynen aga neyime lazım

Görüş Bildir