Kanye West ve Kim Kardashian Boşanıyor mu? Tüm Gıybetleri ve İhtimalleri Araştırdık!

-

Kanye West sinir krizi geçirdiği için kaldırıldığı hastaneden çıktı. Çıktı çıkmasına fakat bu sefer de Kanye ve Kim'in boşanma aşamasında olduğu söyleniyor. 

Deli çiftimizin sürekli gündem yaratmasına alışkınız; lakin bu tarz haberlerle değil! Bol bol saçmalıyor, skandal işlere imza atıyor, ona buna sataşıyor fakat asla birbirlerini kırmıyorlardı. Yani bu sefer durum, sıradan bir reklamdan öte, ciddi olabilir.

Bütün söylentileri ve detayları sizler için özenle derleyip, ibretlik hikayenin iç yüzünü araştırdık...

Kim ve Kanye'nin aşkını özetlemek gerekirse bu bilgi yeterli olur: Twitter'da milyonlarca takipçisi olan Kanye'nin takip ettiği tek hesap Kim'e ait.

Öyle böyle sıradan bir ilişki değil, dümdüz "aşk"tı bu. Artık Kim nasıl bir bağlama büyüsü yaptıysa 😂

Gerçek hayatta da asla ayrılmıyorlardı. Kim, Kanye'nin videolarında oynuyor, konserlerine ve etkinliklerine katılıyor, sosyal medyadan her albümünün reklamını yapıyordu.

Kim Kardashian'ı beğenmeyebilir ve eleştirebilirsiniz fakat kabul etmelisiniz ki kendisi gerçekten başarılı, hatta dahi bir iş kadını. İnternet üzerindeki etkisi ile, örneğin, kendi ürünlerinin reklamını öyle bir yapıyor ki çok iyi paralar kazanıyor. Reklam gelirlerini ise saymıyoruz bile! Kylie'nin makyaj ürünleri şimdiden rekorlar kırıyor.

Kısacası, Kim'e yakın olmak, ücretsiz reklamlarından faydalanmak, asla gündemden düşmemek ve kazanmak demek... Kanye, Kim ile beraber kazanıyordu anlayacağınız. Karşılıklı verimli bir ilişkiydi.

Kanye de Kim'in işlerini destekliyordu elbette. Televizyon programına katılıp, "ekibin bir parçası" oluyordu.

İş ile özel hayatın birbirine girmiş olması böyle bir şey işte. Gerçeklik hissi iyice bulanık...

İki çocuk sahibi de olduklarında evlilikleri adeta taçlandı, "mükemmel aile" oldular.

North West maşallah pek şirin bir çocuk oldu, Kardashian fazla zaman geçirmeden hemen ikinci çocuğunu da doğurdu. Hem hayatını yaşıyor, hem de bunu paylaşarak paracıklarını kazanıyorlardı. Net iyi iş!

Fakat 2016'nın başından itibaren çiftin bu muazzam hayatında bir şeylerin ters gitmeye başladığı yönünde haberler gelmeye başladı.

Her şeyin bir sonu var elbette...

İlk olarak Kim ve Kanye'nin kavga sebebi olarak çocuklar gösterildi. Çocuk sahibi olmak her ilişki için büyük bir aşama oluyor sonuçta...

İyi ki çocuklar bu haberleri okuyabilecek yaşta değillerdi. Hayatlarının her anını paylaşan çift, bu konuda oldukça ketum davransalar da dedikoduların önüne geçemediler.

Söylentilere göre Kanye, Kim'in çocukları sürekli Snapchat, Instagram gibi platformlarda aksesuar gibi kullanmasından rahatsızdı.

Söylentilere göre Kanye, Kim'in çocukları sürekli Snapchat, Instagram gibi platformlarda aksesuar gibi kullanmasından rahatsızdı.
Söylentilere göre Kanye, Kim'in çocukları sürekli Snapchat, Instagram gibi platformlarda aksesuar gibi kullanmasından rahatsızdı.

Küçük çocukların Snapchat filtrelerinden korktukları, fotoğraf çekilmekten nefret ettileri söyleniyordu. Fakat Kim her gün en az bir kere çocuklarıyla "selfie" zamanı geçiriyordu.

Kanye buna kızdığını ifade etse de, elinden bir şey gelmedi. Zira çocuklara sürekli bakan ve aynı zamanda para kazanmak için çalışan kişi Kim Kardashian'dı.

Yani Snapchat, Instagram Kim Kardashian için öylesine bir eğlence değil, para kazanma aracıydı. Ayrıca çocuklarıyla da sürekli beraber olan oydu. İlgili bir anne olarak işini ve anneliğini birleştirmiş olduğunu söyledi basitçe.

Kim Kardashian, Kanye'ye "ben bu çocukları babamın evinden mi getirdim?!" diye atarlanmış olmalı ki Kanye bu konuda şikayet etmeyi bir süre sonra kesti.

Ardından yaşanan sıkıntı ise Kanye West kaynaklıydı. İşi gücü yokmuş gibi durup dururken eski sevgilisi Amber Rose'a saldıran Kanye elbette ki Kim'i kızdırdı.

Kim Kardashian bu durumu hiç önemsememiş gibi görünse de perde arkasında baya bozulduğu söylentileri kulaktan kulağa yayıldı.

Nasıl bozulmasın ki?! Düşünsenize, eşiniz eski sevgilisine durup dururken hakaretler ediyor ve hatta "senin çocuğun benden" diyerek iyice saçmalıyor. Ne düşünürdünüz? Kim Kardashian, "unutamadığını" düşünmüş olmalı...

Kim, Kanye'nin saçmalığını düzeltmek için Amber ile buluşma bile düzenledi, muhtemelen özür falan diledi. Fakat sonradan yine işler değişecekti.

Amber Rose'un da o dönemler Wiz Khalifa ile güzel giden bir beraberliği vardı. Amber, Wiz ile ayrılınca; Kim, Kanye'ye Amber ile görüşmeyi kesinlikle yasakladı.

Fakat Kanye bir ödül töreninde, Kim'in gözü önünde sahneden Amber Rose'a selam gönderdi.

Bunu daha önce saçmaladığı ve kalbini kırdığı için özür dileme gibi görmek istesek de, Kim'in çok bozulduğu açıktı.

Ne eski sevgiliymiş, arkadaş! Bir bahsetme eski sevgilinden yahu!

Bir de Rita Ora mevzusu var tabi... Ortamlarda hiç ama hiç sevilmeyen, yarım şöhreti ve çıkardığı tek albümüyle tutunmaya çalışan o Rita Ora...

Kanye, Rita ile bir projede çalışmayı düşündüğünü söyledi fakat söylentilere göre Kim buna kesinlikle karşı çıktı. Zira Rita'nın şöhret için her skandala karışmaya meraklı olduğunu düşünüyordu.

Rita'nın evli erkeklere olan ilgisini bilen Kim, Kanye'ye bu yasağı getirince; söylenenlere göre Kanye, Kim'in altında iyice ezilmeye başladığı hissetti.

Çünkü hepinizin de bildiği gibi Kanye kendisini Tanrı sanıyor. Kardashian ise akıllı kadın, Kanye gibi dırdır konuşmadan her işi istediği gibi hallediyor. Bunu fark etmek Kanye için oldukça yıkıcı oldu anlaşılan...

Kıskançlık ve ailevi sorunlar yüzünden iyice gerilen ilişkide iplerin kopma noktası da Kim'in Paris'te rehin alınması üzerine oldu.

Kimseye çaktırmasa da, söylenenlere göre Kim öyle büyük bir travma atlatmıştı ki, adeta depresyona gömüldü. Uzun süre ortalıkta görünmedi. Göründüğünde de makyajsız ve çok mutsuz bir haldeydi.

Karısı depresyonun dibindeyken Kanye ne yaptı dersiniz? Onu arayıp hal hatır sormadıkları için Beyonce ve Jay Z. çiftine saldırdı, konserlerini sabote etti.

Zaten Beyonce ve Jay Z.'nin Kanye'den utandıklarını daha önce çeşitli haberlerden biliyorduk. Kanye iyice kendisini batırdı ve bu gerginliğe dayanamayan sinirleri en sonunda iflas etti. Kanye kelepçelenerek bir psikiyatrik hastaneye kaldırıldı.

Artık bildiğimiz şu ki; Kim de, Kanye de iyi değiller! Boşanma dedikoduları da almış başını gidiyor. Henüz net bir açıklama iki taraftan da gelmedi.

Fakat umuyoruz ki tüm bu söylentiler gerçek değildir ve çiftimiz iki çocuklarıyla beraber mutlu mesut yaşamaya devam ederler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen-of-the-alaska

ıdfc

nihilist

hoşmuş

kurumi-kumamakura

rezil olup yorumlarını silen editör de bi başka oluyor.. :) madem siliceksin bidaha gereksiz atarlara kalkışmazsın

candylicious

bunlar da bosanirsa gercek aska olan inancimi kaybedicem :))

lieebtman

kaç defa dedim benim için koca boşama yuvanı yıkma diye ama söz geçmiyorki kadına egosu yüksek bi kere napim elimden geleni yaptım yuvası yıkılmasın diye :)))

fernwehisch

ha ha ve ha

lieebtman

en azından yorumunuzda küçücük bir tebessüm dahi olsa sezinledim . teşekkür ederim :)

Başlıklar

2016BeyonceInstagramKanye WestKim KardashianSnapchatTwitteranneaşkgündem
Görüş Bildir