Kanser Hastası Olduğunu Söyleyen Kadının Haluk Levent Dahil Herkesi Kandırdığı İddia Edilince Herkes Altüst Oldu

4.6bPAYLAŞIM

Ah be, Haluk Levent'e bu yapılır mı!

Sosyal medya zaman zaman iyilik için kenetlenen ve her türlü yardımlarını esirgemeyen insanların oluşturduğu bir mecra oluyor. Fakat bazen bu iyiliğin istismar edildiği konulara da denk geliyoruz. Haluk Levent'in yanındaki arkadaşımız, uzun zamandır Twitter'da kanser olduğunu beyan eden "Tuhaf ama Şurup" isimli kullanıcı.

Haluk Levent'in ve AHBAP Platformu'nun nasıl kocaman bir iyilik hareketi olduğunu hepimiz biliyoruz artık. Her zaman olduğu gibi yine iyi niyetini esirgemeyen Haluk Levent, kanser hastası olduğunu iddia eden bu arkadaşın da yanına gidip destek ve moral vermişti.

Ancak dün Twitter'da ortaya atılan bir iddia, herkesi alt üst etti. Söylenenlere göre İrem kanser değildi!

Le Chagi isimli bu kullanıcının detaylı iddiaları ise sosyal medyaya bomba gibi düştü. Buyurun o iddiaları okuyalım:

twitter.com

Bu iddiaların ardın Şurup isimli kullanıcı şöyle bir açıklama yaparak hesabını kapattı.

Haluk Levent'ten ve takipçilerinden özür dilemeyi de ihmal etmedi.

Fakat Haluk Levent'in şu son tweet'i insanın bağrına hançer gibi de saplanıyor açıkçası. Herkesi üzün de şu adamı üzmeyin. Sorgusuz sualsiz her iyiliğe koşan Haluk Levent ve AHBAP platformu sizce bunu hak etti mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dany

kızı düşünsenize haluk levent ona şarkılar söylüyor , yardım ediyor ilgileniyor o eve dönüp amma eğleniyordur te allam gülsemmi ağlasam mı

axowpat

yazık gerçekten, insanlar çok acımasız.

emrealtundass

Ulan ben gerçekten kanserim senelerdir hemde bi kere bile kimseye yalaklanmadım bana ilgi gösterin diye, işimde gücümde çalışıyorum çok şükür her ne kadar yorulsamda yıpransamda ama bu şerefsizlerin yaptıkları cidden iğrenç bişey.

abrakadavra

Geçmiş olsun Allah şifa versin umarım

Gizli Kullanıcı

kanser hastası olsaydı ya da kanserli bir yakınının yaşamına çektiği acılara şahit olup elinden bir şey gelmediği için çaresizlik içinde olsaydı ya da vicdan ve merhamet sahibi bir insan olsaydı başkasını kolay kolay kandırabilir miydi?? Ben insan değilim demiş açıkçası işte...

suspicious

Haluk abim demiş ki " tek tesellim beyninde tümör olmaması, en azından buna seviniyorum."... lan bu adamı niye üzüyorsunuz ya?

Görüş Bildir