Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kafa Karıştıran İlginç İddia: Prens William ve Kate Middleton'ın Evlilikleri Sallantıda mı?

 > 
59PAYLAŞIM

Karşınızda dünyanın en çok konuşulan çifti: Kate Middleton ve Prens William!

Çiftin ilk çocuklarından...

İkincisine..

Eğlenceli aktivitelerinden,

Resmi görüşmelerine...

Kısacası hayatlarının büyük bir bölümüne, istesek de istemesek de, bir şekilde ilk günden beri maruz kaldık, kalmaya da devam ediyoruz.

Peki, çoğu zaman gıptayla izlediğimiz bu çift, o pırıltılı hayatlarından bize gülümserken gerçekten mutlular mıdır dersiniz?

Son dönemlerde ortaya atılan iddialara göre hayır...

Bu ağır iddiaların ortaya atılma nedeni ise, çiftin yayınladıkları bu Noel kartı...

Bu masum Noel kartını, uzun uzun inceleyen İngiltere basını, zaten kulislerde uzun zamandır konuşulan bir iddiayı gün yüzüne çıkardı.

"Kate Middleton kocasını fazlasıyla gölgede bırakıyor!"

Noel kartında Kate Middleton, küçük kızı kucağında, oğlu ise yanında kameralara kocaman gülümsüyor.

Prens William ise karısının yanında diz çökmüş, bakışları Prens William'a yönelmiş bir şekilde oturuyor.

'E bunda garipsenecek ne var' mı diyorsunuz?

İngiltere basınına göre, Prens William fotoğraf karesinden çıkarılsa bile, Kate Middleton ışığından hiçbir şey kaybetmiyor.

Yani Middleton, sahip olduğu çekicilik ve karizma ile, gerçek bir soylu olan kocasını hiç beklenmediği kadar gölgede bırakıyor.

Aynı iddialara göre, Middleton orta sınıftan geliyor olmasına rağmen, Prens William'dan çok daha fazla Kraliyet Ailesi üyesiymiş gibi görünüyor.

Aynı sorun, Prens Charles ve Lady Diana arasında da, zamanında yaşanmıştı.

Prens Charles, bu durumu hazmedememiş, Diana'ya daha silik bir karakter olması yönünde ikazlarda bulunmuştu. Ancak özgürlüğüne son derece düşkün olan Lady Diana bunu kabul etmemiş ve sonu ise hepinizin de tahmin ettiği gibi büyük bir hüsranla sonuçlanmıştı.

Babasının yaşadığı kompleksi derinden hisseden Prens William'ın, Kraliyet Ailesi'nden ikazlar aldığı da söylentiler arasında.

Hatta basın, bu nedenle çiftin evliliklerinde ciddi sorunlar yaşandığını da iddia ediyor.

Bir Noel kartından yola çıkarak, ortaya atılan bu iddialar pek çok kişinin kafasını karıştırdı.

Çift ise bütün bu iddialara inat, davetlere katılmaya ve kameralara mutluluk pozları vermeye devam ediyor.

Peki, siz bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Baya büyük saçmalamışlar, son derece mutlular baksanıza!
Gerçeği taraflar dışında kimse bilemez ki, yorum yapmamak en iyisi...
İddialara katılıyorum, Prens William hiç de mutlu görünmüyor!
Aslı astarı var mıdır bilmem, ama umarım sonları Prens Charles ve Lady Diana gibi olmaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
notrustone

Saçmalık çünkü hiçbir erkek gidip de ay prens ne giymiş dur bakayım demez taklit etmeye çalışmaz ama kadınlar için kraliçe ve prensesler hep bir rol model olmuştur tarih boyunca taklit edilmişler ve modanın öncüsü olmuşlardır hele ki Lady Diana 7 sinden 70 ine tüm dişilerin rol modeliydi gerek kişiliği gerek dış görünüşü ve giyimi Düşes Kate de kayın validesini örnek alıyor ve Düşes çok sevilen ve Lady Diana nın oğlunun eşi olduğu için zaten hali hazırda sempatisi olan biri giyimi de davranışları da beğeniliyor ve Lady Diana nın izinde gittiği söyleniyor Prens William da annesine hayran bir adam karısının annesinin izinden yürümesi onu mutlu eder anca

unknown_member

E hani noel kartı?

elifayaydin

Yahu zaten olması gereken bu. Kate Middleton her dakika insanların ve medyanın gözü önünde. Giyimiyle saçıyla başıyla haliyle dikkat çekiyor. Prens Williamın neyi dikkat çekicek ki insanlar için kraliyet ailesinden olması dışında tabii. Prens Harry'de evlense onun karısıda gölge de bırakır prensi.

goknurerol

prenses diana candır gerisi yalandır derimmmm

dugusener

Kate, Diana'yla kıyaslayınca baya sıradan ve sönük olsa da evet ikisi de güzel kadınlar.. Ancak bu adı geçen iki prensin de gölgede kalmasının sebebi ladylerin güzellikleri değil, kendilerinin çirkin olması. Ben bile yanlarında ışıldarım be bu nasıl mantık?

Görüş Bildir