Görüş Bildir

Kadir Çöpdemir: 'Ben Etine Dolgun Seviyorum'

Anasayfa > Gıybet

Ünlü radyocu Kadir Çöpdemir, internetten verdiği iş ilanı ile asistan aradığını duyurmuş, verdiği ilanda 'beden ölçülerinin' de aranılan şartlar arasında yer alması nedeniyle tepkilerin odağına yerleşmişti. 

Sosyal medya kullanıcıları, tartışmalara neden olan ilanda belirtilen koşulları ağır, maaşı ise az bulmuştu. 

Hürriyet'e konuşan Çöpdemir 'Büyük şirketler prezantabl derken ne istiyorlar? Benim ölçülerim 38-40 beden. Ben etine dolgun seviyorum, hayata bakış açım bu. Benim asistanım Monica Bellucci ile Candice Huffine arasında bir şey olmalı' açıklamasında bulundu. 

Çöpdemir'in diğer açıklamaları ise şöyle: 

'Bana hayatı zehir etmesin' 

'Şeker, hpoglisemi ve kolit hastalıklarının bulunmamasını istedim. Çünkü ben çok sinirliyim, bir de asistanım asabi olursa milletin vay haline... Ben sadece huzurlu bir çalışma arkadaşı istiyorum. Bana hayatı zehir etmesin. Büyük kurumlar neden tam teşekküllü hastaneden sağlık raporu istiyorlar; akıl ve beden sağlığı işi yapabilecek durumda mı diye ...'

'Asistanımdan cinsi bir beklentim yok' 

'Sırdaş derken ben iş hayatı içerisindeyim, paralar pullar konuşuluyor, anlaşmalar yapılıyor. Bu sırları sağda solda anlatmasın istiyorum. Yani benim asistanımdan cinsi bir beklentim yok' diyen Çöpdemir, ilanda önerilen maaşın az bulunmasıyla ilgili de 'Bunu yazan insanların maaşlardan haberi yok galiba. Bu zaten başlangıç ücreti... Bildiği dillere, işine uyum sağlamasına göre ücret artar, yani performansa bağlı...' ifadelerini kullandı.

Kadir Çöpdemir'in asistan aradığı iş ilanı şöyle:

Kadir Çöpdemir'in asistan aradığı iş ilanı şöyle:

Kadir Çöpdemir'in 'Bedene Göre' Asistan İlanına Sosyal Medyadan Seçmece Tepkiler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
KOVALA NEJDET

Hayatımda hiç bir iş başvurusunda aranan kiterler kısmını okumadım bodoslama başvurdum benim şuan çalışıyor olmam büyük mucize -.-

XrAy

evlilik programlarında aranan özelliklerden daha kabul edilebilir ;)

dr.kingschultz

o değil de kim demiş maaş az diye? o maaşı mühendisler zor alıyor bu ülkede..!