Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kadınların Mastürbasyon Yaparken Yakalanmamasının 5 Sebebi

 > -
Abone ol

Evet, bir gerçeği daha sizlerle paylaşmaktan mutluyum. Her ne kadar aranızda "genelleme yapamazsın, ben yakaladım" diyenleriniz çıkacak olsa da istisnalar kaideyi bozmaz diyor ve kadınların neden mastürbasyon yaparken yakalanmadıklarını açıklıyorum.

1. Genel olarak Türkiye’ye özgü bir sebep de ilk sırada kadınların çok fazla mastürbasyon yapmamaları var.

Erkekler kadar sık mastürbasyon yapmayan kadınlar haliyle daha az yakalanıyor veya hiç yakalanmıyor.

2. Yapacakları zaman da mastürbasyon için pat diye birinin dalma ihtimali olmayan yerleri tercih etmeleri gelmektedir.

Erkek milleti aceleci, aklına düştü mü hemen olsun istiyor. Oysa kadınlar hada tedbirli ve temkinli. Mastürbasyon için gereken her şeyin hazır olduğundan emin olmadan işe başlamıyorlar.

3. Kadınlar mastürbasyon yaparken herhangi bir şeyi dışarı çıkarmaları gerekmiyor.

Aksine ellerini içeri sokmaları ve küçük hareketlerle olayı sürdürmeleri gayet basit. Hal böyle olunca acil bir durumda sadece ellerini çekmeleri kafi oluyor. oysa erkeklerin ellerini çekip bükülmesi olanaksız bir şeyi donun içine iteklemeleri de gerekli ki kolay olmuyor. Araba farı görmüş tavşan gibi kalakalıyor erkek milleti.

4. Diğer bir sebep ise, kadınların mastürbasyon yaparken çok daha hızlı şekilde boşalıyor olmaları.

Sevişirken 35 dakika bana mısın demeyen kadın, mastürbasyon yaparken 3 dakika gibi bir sürede ellerini yıkayıp işine dönmüş oluyor. Yani erkeklerin tam tersi, erkekler sevişirken 3, mastürbasyon yaparken 13 dakikada boşalırken kadınlar sevişirken 35-55, mastürbasyon yaparken 2-4 dakika arasında orgazma ulaşıyor. Bunun sebebi de erkeklerin mastürbasyon yaparken bir şeyler izliyor, bir şeylere bakıyor olmasıdır. Oysa kadın gözünü kapattı mı bütün dünya emrinde.

5. Kadınların orgazm eğrileri erkeklerde olduğu gibi bir parabol çizmez, bir tepe nokta barındırmaz.

Zirveye ulaşmanın ardından orgazm eğrisi bir plato yapar. Orgazma ulaşmış bir kadını yarıda bölseniz size “buyurun, ne vardı?” diyebilir. Ama orgazm anında bir erkeğin odasına girerseniz itfaiye eri gibi suyu tükenene kadar sulamaya devam ederken, kasılmalarını da yarıda kesemez.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
onur-golge

mervelere niye gidiyorlar peki merveden çocuk yapamazlar :D

pokenist

Gennellikle Yakalanmamasının 5 Nedeni Fln Yap Başlığı

robin-hood

Merve sen hep ol . hep içerik hazırla. sana kötü laf edenleri takma. bırak şu kızlarla münasebet kuramayıp eline kerkinen hemcinslerimi.

ezgisen

içerikle alakalı 1 2 kişi haricinde kimse yorum yapmamış bakıyorum da :) yine merve ye yüklenilmiş bu kız yada erkek her kimse bir içerik açmayagörsün :)

poki

merve bizi diskoya götür

Görüş Bildir