Kadınların Hamilelik Süreçleriyle İlgili Gereksiz Yorumlar Yapan Abdurrahim Albayrak Tepki Topladı

553PAYLAŞIM

Nerede zorluk var onu güzellemeyi seviyorlar...

Bilirsiniz bizim toplumumuzda erkekler kadınlar hakkında konuşmayı çok sever. Hem konuşurlar hem de kadınların yaşamlarına müdahale etmekten de geri durmazlar.

Örneğin tartışma programlarında bile erkeklerden oluşan bir grubun kadınları konuştuğunu görüyoruz. Kadınların öznesi olduğu konularda kadınlara söz hakkı verildiğine çok az şahit oluyoruz.

Geçtiğimiz gün de Diyanet TV’ye konuşan Abdurrahim Albayrak, “Küçükken çay satıyoruz. Annem gitti geldi, doğum yapmış 'Al sana kız kardeş getirdim. Şimdiki kadınlara bakıyorum her gün kontrol, bilmem kaç ay kala çalışma olmuyor. O günkü kadınlar hem çay topluyor hem doğum yapıyor." yorumunu yapmış.

Albayrak'ın geçmiş dönem ve şimdiki hamilelik süreçlerini karşılaştırdığı ifadeleri beklendiği gibi haklı tepkilere yol açtı.

Hiçbir dönem kadınları rahat bırakmadınız. Haklarına bile göz diker oldunuz... Artık kadınlar hakkında erkeklerin yorum yapması ve erkeklere kadınlarla ilgili sorular sorulması canımızı çok sıkıyor!

Sizin düşünceleriniz neler?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fleabag

YA....SAB...IR......... SAKİN OLMALIYIM.....SAKİN OLMALIYIM.......SAKİN OLMALIIYM.......

helenistik

Nasıl bir kadın nefretidir bir bitmediniz arkadaş.

tevfik-serez-mcmvii

bu hamsi kafa zamanında i love you hocamla kutlamıştı şampiyonluğu. hocam dediği deyyus kim biliyoruz. ülkeden kaçanları da. bu tipleri ciddiye almamak lazım.

ortalik-karisik

kim h. şükür mü

kendineassassin

Dinlencesiz gebeliğin sonucunda doğmuş sorunlu bir çocuk işte bizzat kendisi..

ortalik-karisik

o günlerdeki bebek ölüm oranalrından ,kadınların sağlık durumlarından da bahsedeydin aptal herif kadını karnı burnundayken eşşek gibi çalıştırmaya utanmadınız mı birde erkeğim diye geçiniyor

Görüş Bildir