Kadınların Çıplak Vücuduna Yazı Yazan Cinci Hoca'nın Taciz Görüntüleri Akıl Tutulması Yaşatıyor

4.5bPAYLAŞIM

Bu şarlatanların kökünü kurutsak keşke!

Sosyal medya bugün yine bir din istismarcısının tacizini konuşuyor. Görüntülerde kendisine Hoca diyen bir adam, bir kadını önce soyuyor.

Daha sonra kadının vücudunun çeşitli yerlerine Arapça yazı yazıyor, daha doğrusu yazdığını iddia ediyor. Bu arada kadına "Sıkılmıyorsun di mi?" şeklinde sorular da soruyor.

İstismar ettiği kadınları "Sen benim helalimsin" diyerek güven sağlıyor. Kadınlar da soyunup Hoca'nın yazı yazmasını bekliyorlar.

Kadınların bu istismarcıya gitme sebebi ise genellikle eşleriyle aralarını düzeltmek istemeleri. Bu çalışmanın bedeli ise 3500 TL (!)

Konu sosyal medyada gündem olunca her tür yorum da eksik olmadı

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Merak edenler için hemen bilgi verelim. Bu istismarcı şarlatan 5 gün önce tutuklandı.

O videolardan sadece bir tanesini buraya bırakıyoruz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
omer-ulas2

Ve Tanrı siki yarattı

emre-bektas10

Medeniyetten bir haber olduğumuz içindir ki konuşmaktan, iki medeni insan gibi konuşmaktansa böyle şarlatanlara taşıyıp, orasını burasını çizdiriyor insanlar. Ne badeci hocası biter, ne yazanı çizeni. Medeniyetten bu denli uzak olan bir toplumda daha neler göreceğiz diyecektim vazgeçtim. Kim bilir daha nelere bu denli şaşırarak okuyacaz.

colibri35

hocam yazdınız çizdiniz hala kocamla aram düzelmedi.. Hmm anladim şimdi diğer kalemle yazıcam hele sen şuraya..

kimtaehyung.gr

iyi olmuş adama sapık pislik insanlar

delidirneyapsayeridir

İçeriği hazırlayan editöre bu görüntüleri burada paylaşmasının amacını sormak istiyorum. Zira bu görüntüleri yaymak da bu tip suçları normalleştirmeye yardımcı olmaktan başka bir işe yaramaz. Haber yapma özgürlüğü çerçevesinde haber yapılır elbet, ancak bu korkunç görüntülerin her karesini paylaşmak mağdurenin rencide edilmesinden başka bir amaca hizmet etmemektedir. Esasen bu tip görüntülerin yeri dava dosyadır. Basın yayın organlarına dağıtılması günümüz habercilik anlayışının ne kadar sorunlu ve reyting temelli olduğunu da göstermektedir. Medya ortamlarında bu görüntülerin paylaşılmasını kesinlikle doğru bulmuyorum.

Görüş Bildir