Kadınlara Uygunsuz Görüntüler Yollayarak Hislerini Soran Cinci Hoca Hakkındaki İnanılmaz İddialar

16PAYLAŞIM

Esra Erol nasıl katlanıyor her gün böyle saçma olaylara?

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=dMlrXS5A...

Neredeyse her ay bir sözde hoca olayı duymazsak ülkece rahat edemiyoruz. Kendilerinden epey çok var, rahat da durmuyorlar. Onlardan birini de geçtiğimiz gün Esra Erol'da gördük. Anlatılanlar, yayınlanan görüntüler çok acayip...

Fotoğrafta görmüş olduğunuz kadın 18 yıllık evli ve 2 çocuğu olan 42 yaşındaki Necla Hanım. Hocalardan medet ummuş kendisi. Sosyal medyada bir arayışa girmiş. Karşısına da İkrar Duman isimli bir sözde hoca çıkmış.

2019 yılında elini verip kolunu kaptıracağı hocayla Facebook'ta tanışmış.

Sözde hoca İkrar bu tanışıklığın ardından Necla'dan bir fotoğraf ve annesinin ismini istemiş. Bazı kağıtlar ve tütsü göndermiş. Necla kendisini iyi hissedince de çevresinden hemen hemen 10 kadını bu hocaya yönlendirmiş.

Bu arada da Necla, İkrar ve İkrar'ın eşinin de arası gayet iyiymiş. Hatta İkrar ve eşi Necla'ya  "Anne" diye sesleniyormuş. Necla bazen İkrar'a cin çıkarma seanslarında para veriyormuş.

Bu arada İkrar, TikTok uygulamasında epey bi aktif. Özellikle kadınlara uyguladığı cin çıkarma seanslarının görüntülerini paylaşıyor. Necla'nın da bir görüntüsü varmış bu hesapta.

Tabii yayının ardından İkrar hemen hesabını uçurmuş. Hesaba ulaşılamıyor.

Neyse efendim 2021 yılına geldiğimizde Necla, dini yayınlar yaptığı bir uygulamada Handan isimli bir kadınla tanışmış. Bu Handan, sözde hoca İkrar'ın numarasını istemiş. Bu ikili tanıştıktan kısa bir süre sonra da Handan evini terk etmiş.

Bu arada Handan Burhan isimli bir erkekle dini nikahlı birliktelik yaşıyor. Bu birlikteliği duyan Necla da bunları uyarmış fakat önceleri "Anne" diye seslenen İkrar, Necla'nın kendisine aşık olduğunu söylemiş.

Gel zaman git zaman bir gün TikTok'tan bir kadın İkrar Duman'la yazışmalarını Necla'ya atmış ve İkrar'ın sapık olduğunu söylemiş.

Bu iddiaların ardından yayına bağlanan sözde hoca İkrar, elbette hiçbir şeyi kabul etmedi. Metafizik üzerine çalışmalar yaptığını, hoca olduğuna dair söylemde bulunmadığını belirtti.

İnsanları musallatlardan, cinlerden kurtardığını söyledi. Necla'nın her yerde kendisini övdüğünü, TikTok'a Necla'nın önerisiyle katıldığını anlattı. Handan ile ilişkisi başlayana kadar her şey güzelmiş yani.

İkrar'ın ardından da bir mağdur kadın bağlandı yayına. Yine bu sözde hocayla sosyal medyada tanışmış. Gördüğü psikolojik tedaviler işe yaramayınca hocaların yer aldığı sayfalara üye olmuş ve İkrar'la tanışmış. İkrar önce dinlemiş birkaç ürün göndermiş.

Bir süre sonra sosyal medyadan kendisine İkrar mesaj atmış ve çizgi roman tarzında cinsel içerikli görüntüler atıp görüntülerin neler hissettiğini sormuş.

Yine bir süre sonra bu kadını arayıp İzmir'e gelip bir gece beraber kalmayı teklif etmiş. Cinlerden ve cinsel soğukluktan kurtaracağını iddia etmiş. Kadın da sonunda engellemiş.

Yayına bağlanan kadının iddialarını da elbette kabul etmedi. Seans için gelen birçok kadının kendisiyle görüşmek istediğini ekledi. Necla'nın da kitap çıkarttığını ve onun tanıtımı için programa katıldığını söyledi.

Bu arada YouTube'ta kendisine ait bir kanal var. Kanalda cin çıkarma seanslarından rahatsız edici görüntüler yer alıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kelebegin-bir-gunu

Yıl 2021 hâlâ bunlardan sözde hocalardan cemaatlerden tarikatlerden medet uman cahiller ahmaklar sadece Allah'tan medet umun Kuran oku Allah'ın dini Kur'anda yazıyor

srkbykts

Zerre acımıyorum mağdur falan değiller.

adamolunlan

hadilan gidin kocanız sikemiyosa hacılara, hocalara siktirin kendinizi. İdrar orhan haklıdır dağılın şimdi.😄

ziya-akbas

Cinci, dinci... Seks bu, herkese lazım...

ortalik-karisik

acımıyorum bu kadınlara devletin psikoluğuna gitmek yerine hacı hocaya gidip badeletiyorsa sonucuna katlansın

Görüş Bildir