Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kaç Yaşında Evleneceksin?

58bPAYLAŞIM

Kaç yaşında evleneceğinin cevabı bu testte...

1. Bugün düğün yapsan, sana kaç liraya mal olacağını düşünüyorsun?

10bin - 16bin arası
4bin veya altı
4bin - 10bin
16bin veya üstü

2. Kaç çocuk istiyorsun peki?

1 veya 2
3 çocuk
4 veya fazlası
Çocuk falan istemiyorum

3. Bir animasyon filmi seç!

Corpse Bride
The Incredibles
Frozen
The Little Mermaid
Monsters Inc.
The Lion King

4. Senin acil durumlarda aranacaklar listendeki kişi kimdir?

5. Hangisi senin rengin?

6. Bir çanta dolusu para buldun diyelim. Bununla ne yaparsın?

Kıvırıp...
Yarısını bağışlarım
Ev alırım
Bankaya yatırırım
Araba alırım
Diğer

7. Bir de favori tatil gününün ne olduğunu soralım...

8. Son soru çok kritik: Evlilik aşkı öldürür mü?

Ne kadar salak salak sorular bunlar ya

29 Yaşında!

Sen 29 yaşında evleneceksin. Bunun ötesinde şunu diyebiliriz ki, yapacağın evlilikte, her ne kadar zor zamanlar geçirsen de, birbirinizi hiç tüketmeyeceksiniz. Kavgalarınız olacak evet ama bir noktada hep duracaksınız; çünkü senin için o, onun için de sen doğru kişilersiniz...

56 Yaşında!

Evet, onu biraz geç bulacaksın; ama geç olsun güç olmasın demişler. Zaten saçma sapan insanlarla bir ömrü heba etmektense beklemek en mantıklısı. Bir yandan da bir insanın 50'li yaşlarda yanlış karar verme olasılığı daha azdır. Kısaca ben 50'de evleneceğim diye kendini boş yere üzme, çünkü şu kısacık hayatta temel gaye mutlu olmak değildir de nedir? Allah sizi bir yastıkta kocatsın diyeceğiz; ama çoktan kocamış olacaksınız :)

48 Yaşında!

Senin evleneceğin yaş: 48! Armudun sapı, üzümün çöpü diye diye bu yaşlara kadar geleceksin. Çünkü sen mükemmeliyetçi birisin ve mükemmel insan daha karşına çıkmadı. İşte o mükemmel insanı bulacağın yaştır 48!..

33 Yaşında!

Sen 33 yaşında evleneceksin. 33 yaş, galiba evlenmek için en süper yaştır. Kafa oturmuş, iş-güç de düzene oturmuş... Hayattan, eşinden ne istediğini de biliyorsun; ama her şeyden önemlisi kendini tanıyorsun. Toy değilsin, yaşlı da değilsin. Oh miss!..

22 Yaşında!

Sen 22 yaşında evleneceksin! Hani bir kıyafeti beğenirsin; ama alışverişin daha başında olduğun için, diğer alternatiflere bakarsın da sonunda gidip yine o ilk kıyafeti alırsın ya, hayat da aslında bir yönüyle bu örneğe benzer. Aşık oldun mu evleneceksin; ardını önünü, gerisi berisini düşünmeyecek, anı yaşayacaksın. Diğer türlü vakit kaybından bir şey olmuyor ve en acısı da her taraf hayatını yaşayamayan pişmanlıklarla dolu. 22 çok erken diyenlere aldırma sen yani ;)

41 Yaşında!

Sen 41 yaşında evleneceksin. Öncelikle, lütfen "41 çok geç ama yhaa" diyenlere aldırma; çünkü günümüz şartlarında 41 gayet iyi yaş; hatta şunu diyebiliriz ki 41 yaşında evlenen net zekidir. Sen de bu yaşta evlendiğin için hiç pişman olmayacaksın. Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz size, 41,5 kere maşallah!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-ucgul1

22 yaşında evlencem daha 11 yıl sonra wtf :DD

mertali-guleryuz

Lan 41 çıktı bu ne

onur-karakaya2

22 diyor lan ben 26 yaşındayım :D geç kaldık o zaman.

onur-karakaya2

28 oldum evde kaldım :D

hasan-reessur

Reis evlendinmi :D

ozalp22

56 çüş

zeynep-melissa

Sen 41 yaşında evleneceksin. Öncelikle, lütfen "41 çok geç ama yhaa" diyenlere aldırma; çünkü günümüz şartlarında 41 gayet iyi yaş; hatta şunu diyebiliriz ki 41 yaşında evlenen net zekidir. Sen de bu yaşta evlendiğin için hiç pişman olmayacaksın. Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz size, 41,5 kere maşallah!ama 26 yaşında evlenirim .:) ya da belli değil allah izin versinde :D

Görüş Bildir