Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kaç Paralık Adamsın?

3.3bPAYLAŞIM

Sen de "herkesin bir fiyatı vardır" diyenlerdensen testi çöz ve sen kaç paralık adamsın öğren.

1. 500 lira karşılığında desteklemediğin bir partiye oy verir misin?

2. 100 lira karşılığında en sevdiğin arkadaşın hakkında bir kereye mahsus kötü konuşur musun?

3. 250 lira karşılığında birine küçük çaplı bir iftira atar mısın?

4. 5000 lira karşılığında birine ciddi bir iftira atar mısın?

5. 1500 lira karşılığında yalancı şahitlik yapar mısın?

6. 10000 lira karşılığında tuttuğun takımı değiştirir misin?

7. 3000 lira karşılığında sevgilinden ayrılır mısın?

8. 750 lira karşılığında babanın suratına tükürür müsün?

9. 1250 lira karşılığında annenin suratına tükürür müsün?

10. 20 lira karşılığında senden güçsüz birine durup dururken tokat atar mısın?

11. 150 lira karşılığında arkadaşının gelinliğine/damatlığına çaktırmadan leke bulaştırır mısın?

12. 560 lira karşılığında arkadaşına büyü yaptırır mısın?

13. 15 lira karşılığında ofiste/sınıfta kimliğin belli olmadan herkesi rahatsız edecek şekilde gaz çıkartır mısın?

14. 430 lira karşılığında sana zarar veremeyeceğini bildiğin birine 2 saat boyunca küfür eder misin?

15. 2000 lira karşılığında en sevdiğin iş/okul arkadaşının hayati derecede önemli ödevini/projesini bilgisayardan siler misin?

5 para etmezin tekisin!

Verdiğin cevaplara göre sen 5 para etmezin tekisin. Vallahi biz söylemiyoruz, senin verdiğin cevaplar söylüyor. Para için yapamayacağın şey neredeyse yok gibi. Para lafını duyduğun zaman gözlerin fal taşı gibi açılıyor. İçine bir ürperti geliyor ve kendinden geçiyorsun. Elin ayağın titremeye başlıyor. Sakin ol arkadaşım. Yazık günah. Hem kendine hem başkalarına. Yapma böyle gözünü seveyim.

20 liralık adamsın!

Verdiğin cevaplarla 20 liralık kadar adam olduğunu kendin bize söyledin. Yani 5 para etmezin teki değilsin ama 20 liralıksın. Bu bana yeter diyorsan eyvallah bize laf düşmez zaten. Biz yine de 5 para etmez olmadığın için seni tebrik edip hayatında başarılar dileyelim.

100 liralık adamsın!

Verdiğin cevaplar bize 100 liralık adam olduğunu söylüyor. Sonuçların pek de iç açıcı olduğunu söyleyemesek de 100 liraya gelene kadar kaç tane 5 para etmezin olduğunu gördükçe buna da şükür diyoruz.

3725 liralık adamsın!

Aslında iyi para sayılabilir. 3725 liralık bir adam olarak ortalamanın bayağı üzerindesin. Ancak çok iyi bir fiyat olmadığı da kesin. Vallahi biz bilmeyiz. Otur, düşün, tart, ölç, biç, 3725 liralık adam mısın yoksa adam daha fazlasını mı hak ediyorsun karar ver. Sonra da ona göre şeyler yap. Haydi kolay gelsin.

46830 liralık adamsın!

Ooo gerçekten iyi bir fiyat. Piyasa bu kadar düşükken şaşırmadık desek yalan olur. Arada sırada küçük saçmalıklar yapsan da gerçekten sağlam karakterli birisin diyebiliriz. Boşver zaten kim kusursuz ki. Herkes senin kadar iyi olsa ufak tefek şeyleri görmezden gelir gül gibi yaşarız zaten.

Sen paha biçilmezsin!

Senin kalbin altından yapılmış resmen. Verdiğin cevaplar bize senin paha biçilmez bir insan olduğunu söylüyor. Senin gibi temiz kalpli, kendini hiç bozmamış bir insanların hala var olduğunu görmek bizi o kadar mutlu ediyor ki anlatamayız. Gerçekten seni ayakta alkışlıyor ve 3 evetle uğurluyoruz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
taha-yasin7

Aslında iyi para sayılabilir. 3725 liralık bir adam olarak ortalamanın bayağı üzerindesin. Ancak çok iyi bir fiyat olmadığı da kesin. Vallahi biz bilmeyiz. Otur, düşün, tart, ölç, biç, 3725 liralık adam mısın yoksa adam daha fazlasını mı hak ediyorsun karar ver. Sonra da ona göre şeyler yap. Haydi kolay gelsin. yine iyi para ediyom

alper-odabas

5 PARA ETMEZ

gulseren-ovey

Sen paha biçilmezsin! Sen paha biçilmezsin! Senin kalbin altından yapılmış resmen. Verdiğin cevaplar bize senin paha biçilmez bir insan olduğunu söylüyor. Senin gibi temiz kalpli, kendini hiç bozmamış bir insanların hala var olduğunu görmek bizi o kadar mutlu ediyor ki anlatamayız. Gerçekten seni ayakta alkışlıyor ve 3 evetle uğurluyoruz.

bakir-sari

Sen paha biçilmezsin! Sen paha biçilmezsin! Senin kalbin altından yapılmış resmen. Verdiğin cevaplar bize senin paha biçilmez bir insan olduğunu söylüyor. Senin gibi temiz kalpli, kendini hiç bozmamış bir insanların hala var olduğunu görmek bizi o kadar mutlu ediyor ki anlatamayız. Gerçekten seni ayakta alkışlıyor ve 3 evetle uğurluyoruz.

hasan-yilmaz27

Sen paha biçilmezsin! Senin kalbin altından yapılmış resmen. Verdiğin cevaplar bize senin paha biçilmez bir insan olduğunu söylüyor. Senin gibi temiz kalpli, kendini hiç bozmamış bir insanların hala var olduğunu görmek bizi o kadar mutlu ediyor ki anlatamayız. Gerçekten seni ayakta alkışlıyor ve 3 evetle uğurluyoruz.

Görüş Bildir