K-Drama İzlemek İsteyip Hangisinden Başlayacağına Karar Veremeyenleri Asla Pişman Etmeyecek 34 Netflix Dizisi

44PAYLAŞIM

K-Drama deryasında boğulmak istemeyenlere...

*Dizi açıklamaları Netflix bültenlerinden alınmıştır.

34. Hymn of Death (2018)

IMDb: 7.0

Japon sömürge döneminde evli oyun yazarı Kim U-jin Kore'nin en önde gelen modern kadınlarından biri olan soprano Yun Sim-deok'a âşık olur.

33. Abyss (2019)

IMDb: 7.1

Farklı olaylar sonucu zamansız bir şekilde hayatlarını kaybeden Cha Min ve Go Se-yeon farklı vücutlarda yeniden dünyaya geldiklerini fark eder.

32. Wok of Love (2018)

IMDb: 7.4

Bir mutfağa ihtiyaç duyan talihsiz bir yıldız şef, eski gangsterlerin çalıştığı sefil bir Çin restoranını dönüşümden geçirmek üzere kolları sıvar.

31. Cheese in the Trap (2016)

IMDb: 7.4

Popüler webtoon'dan uyarlanan bu dizide, üniversiteye uyum sağlamaya çalışan yoksul bir öğrenci, karanlık bir yanı olan zengin bir üst sınıf öğrencisinin dikkatini çeker.

30. Tomorrow with You (2017)

IMDb: 7.4

Metroya binerek zamanda yolculuk edebilen bir emlak şirketi yöneticisi, kendi geleceğini değiştirme çabasıyla bir fotoğrafçıyla evlenir.

29. My ID is Gangnam Beauty (2018)

IMDb: 7.5

Görünüşü nedeniyle zorbalığa uğrayan Mi-rae daha iyi bir yaşam umuduyla estetik ameliyat olsa da üniversitede yeni zorluklar yaşar. Popüler Kore webtoon'undan uyarlandı.

28. Love Alarm (2019)

IMDb: 7.5

Yakınlardaki biri ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo, kişisel sorunlarıyla başa çıkarken genç yaşta aşkı tadar.

27. My First First Love (2019)

IMDb: 7.6

Yun Tae-o'nun bir grup arkadaşı, çeşitli kişisel nedenlerle onun evine taşınır. Burada aşkı, arkadaşlığı ve daha pek çok şeyi birlikte yaşarlar.

26. Uncontrollably Fond (2016)

IMDb: 7.7

Yaşadıkları acı verici ayrılığın anıları hâlâ taze olan iki eski âşık, yıllar sonra tekrar bir araya gelir. Biri birinci sınıf bir aktör diğeri ise belgesel yapımcısıdır.

25. She Was Pretty (2015)

IMDb: 7.7

Şansları dönen ve görünüşleri büyük değişimden geçen çocukluk aşkları, bir moda dergisinin çalışanları olarak 15 yıl aradan sonra ilk kez bir araya gelir.

24. Her Private Life (2019)

IMDb: 7.7

Bir sanat galerisinin küratörü, azılı bir K-pop hayranı olduğunu galerinin yeni direktöründen saklamaya çalışırken tüm hayatı altüst olur.

23. Doctors (2016)

IMDb: 7.7

Dik kafalı ve suça eğilimli genç bir kız, karşısına çıkan merhametli bir öğretmenin verdiği ilham sayesinde gidişatını değiştirerek beyin ve sinir cerrahı olur.

22. Oh My Venus (2015)

IMDb: 7.8

Kilo aldığı için 15 yıllık sevgilisi tarafından terk edilen bir avukat, forma girmek ve hayatında düzen vermek için yetenekli bir antrenörden yardım alır.

21. My Girlfriend Is a Gumiho (2010)

IMDb: 7.8

Gizemli ancak son derece güzel bir kızla tanışan bir aksiyon yıldızı özentisi, kızın aslında dokuz kuyruklu efsanevi tilki gumiho olduğunu öğrenir.

20. Memories of Alhambra (2018)

IMDb: 7.8

Yenilikçi bir artırılmış gerçeklik oyununun gizemli yaratıcısını bulmaya çalışan bir yatırım şirketi yöneticisi, İspanya'da pansiyon işleten bir kadınla tanışır.

19. Remember (2015)

IMDb: 7.9

Yaşamındaki her günü tüm ayrıntılarıyla hatırlayan genç bir avukat, idam edilmeyi bekleyen hüküm giymiş bir katıl olan babasının masumiyetini kanıtlamaya çalışır.

18. Suspicious Partner (2017)

IMDb: 7.9

Başarılı bir savcının hayatı, henüz birlikte çalışmaya başladığı neşeli yeni stajyerinin bir cinayetin baş şüphelisi olmasıyla aniden değişir.

17. I'm Not a Robot (2017)

IMDb: 8.0

Bir finans şirketinin ana hissedarının insanlarla temasa karşı alerjisi vardır. Ama bu münzevi yaşamı, robot kılığına girmiş bir yatırımcının gelişiyle kesintiye uğrar.

16. Pinocchio (2014)

IMDb: 8.1

In-ha ve H-myeong'un muhabir olma nedenleri farklıdır. Biri annesinin izinden gitmek isterken diğeri dürüst habercilik peşindedir.

15. Romance Is a Bonus Book (2019)

IMDb: 8.1

Çalıştığı yayıncılık şirketinin bugüne kadarki en genç baş editörü olan yetenekli bir yazar ile işe en çok ihtiyacı olan eski bir metin yazarının yolları kesişir.

14. Something in the Rain (2018)

IMDb: 8.1

Kısa süre önce terk edilen kariyer sahibi bir kadın, en iyi arkadaşının erkek kardeşinin yurt dışındaki işinden geri dönmesinin ardından ona farklı bir gözle bakmaya başlar.

13. Chicago Typewriter (2017)

IMDb: 8.2

Bir veteriner ve iki yazar, Japon koloni döneminden Koreli bağımsızlık savaşçılarıyla gizemli bir bağlantı kurar.

12. Because This Is My First Life (2017)

IMDb: 8.2

İki ev arkadaşı mali rahatlık için evlenir, ama iş adamın talepkâr ebeveynlerine ve aralarında gelişen bağa geldiğinde hiçbir şeyin kolay olmadığını anlarlar.

11. Strong Girl Bong-soon (2017)

IMDb: 8.2

Doğaüstü güçlerle doğan Bang-soon, kötülüklerle savaşıp adalet dağıtırken kendisini, patronu ile polis aşığını içeren bir aşk üçgeni içinde bulur.

10. I Hear Your Voice (2013)

IMDb: 8.2

Bir savcı, yıllar önce babasının öldürülmesine tanık olduğu, psişik güçlere sahip liseli bir oğlanın yardımıyla adaletin gözlerinin önündeki perdeyi kaldırmaya çalışır.

9. Kill Me Heal Me (2015)

IMDb: 8.3

Yedi kişilikli zengin bir varis, çoklu kişilik bozukluğunu tedavi etmesi için güzel bir psikiyatri asistanından gizlice yardım alır.

8. Welcome to Waikiki (2018)

IMDb: 8.3

Yönetmen, aktör ve senarist adayı olan üç arkadaşın kendi film projelerini finanse etmek için Seul'de işlettikleri pansiyon, hayatlarına şamata ve romantizm getirecek.

7. Hello My Twenties (2016)

IMDb: 8.3

Farklı kişiliklere ve hedeflere sahip olan ve farklı tür erkeklerden hoşlanan üniversiteli beş kız, Belle Epowue adı verilen ortak dairede ev arkadaşı olurlar.

6. My Love from the Star (2013)

IMDb: 8.3

400 yıl önce dünyaya gelen bir uzaylı nihayet kendi gezegenine dönebilecektir. Ancak ünlü bir aktrisle tanışınca eve dönmek istemez.

5. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo (2016)

IMDb: 8.4

Genç bir yüzücünün yolu, yükselişteki bir halter yıldızı olan çocukluk arkadaşıyla kesişir. Halterci kız, arkadaşının kuzenine gizliden gizliye âşık olduğunu fark eder.

4. Sky Castle (2018)

IMDb: 8.7

Kore'nin elit kesiminin yaşadığı özel bir muhit olan Sky Castle'da yaşayan aileler için, çocuklarının başarısı her şey demektir.

3. Signal (2016)

IMDb: 8.8

2015 yılından bir profil uzmanı ile 1989 yılından bir dedektif, zaman ötesi bir telsizle iletişim kurarak suç ve adaletsizlikle savaşmak için güçlerini birleştirir.

2. Crash Landing on You (2019)

IMDb: 8.8

Güney Koreli zengin bir kadın, bir yamaç paraşütü kazası sonucu Kuzey Kore'ye iner ve burada, saklanmasına yardım etmeye karar veren bir askerin hayatına girer.

1. Replay 1988 (2015)

IMDb: 9.0

Seul'deki küçük bir mahallede yaşayan beş ailenin ve onların beş ergen çocuğunun yaşamları üzerinden 1980'lerin sonuna doğru bir yolculuğa çıkın.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir👇🏻

Uzakdoğu Hayranlarını Mutlu Edecek Taze Kan Bulundu! 2020'nin İlk Yarısında Yayın Hayatına Başlamış 21 Kore Dizisi - onedio.com
Uzakdoğu Hayranlarını Mutlu Edecek Taze Kan Bulundu! 2020'nin İlk Yarısında Yayın Hayatına Başlamış 21 Kore Dizisi - onedio.com
Haftasını Kaliteli Bir Aktiviteyle Değerlendirmek İsteyenlere Bir Yudumda İçecekleri 15 Kore Dizisi - onedio.com
Haftasını Kaliteli Bir Aktiviteyle Değerlendirmek İsteyenlere Bir Yudumda İçecekleri 15 Kore Dizisi - onedio.com
2018 Yılında Tüm İzleyicilerin Beğenisini Kazanıp Adından Sıkça Söz Ettirmiş En Başarılı 30 Kore Dizisi - onedio.com
2018 Yılında Tüm İzleyicilerin Beğenisini Kazanıp Adından Sıkça Söz Ettirmiş En Başarılı 30 Kore Dizisi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rickthesizzler

listede secret garden görücem diye ödüm koptu

superwoman

Goblin netflixte yok.1.ye kesinlikle katılıyorum.Reply 1988 benim hayatım boyunca izlediğim en güzel dizi

elif-eda-kaya

k-drama listelerinde goblin, secret garden, healer, coffee prince, descendants of the sun falan göremeyince gözlerime inanamıyorum cidden, editör benim sana tavsiyem olsun bunlar da izle bari

karianos

Bu listede olması gereken başka diziler var .

Görüş Bildir