İstenmeyen Gelin İlan Edildi: Cenk Küpeli'nin Ailesi Oğullarının Eşi Demet Şener Hakkında Zehir Zemberek Açıklamalarda Bulundu!

2PAYLAŞIM

Gelin bakalım neler olmuş...

Eski eşi İbrahim Kutluay'dan olaylı bir şekilde boşanan Demet Şener, geçtiğimiz aylarda Cenk Küpeli ile dünyaevine girmişti.

Cenk Küpeli'nin anne ve babasının bu ani evliliğe sıcak bakmadığı, ailenin Şener'i istenmeyen gelin ilan ettiği iddia edilmişti hatta. Küpeli'nin ailesinin nikah törenine katılmaması da bu iddiaları güçlendirmişti.

Geçtiğimiz gün Cenk Küpeli'nin babası Avni Küpeli'nin Instagram'da bir magazin sayfasının altına yaptığı yorum, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Avni Küpeli, "Demet Şener, gözümüzün nuru oğlumuz Cenk’i bizden koparmış ve onun ailesini hiçe saymasına neden olmuştur. Şener’in yaptığı nispetler sadece İbrahim’i ve onun ailesini değil aynı zamanda bizleri de derinden yaralamıştır. Bu konuya da özellikle dikkat çekilmesini isteriz. (Oya ve Avni Küpeli)" yorumunu yaptı.

Bu yorumun ardından 2. Sayfa programı tarafından aranan Küpeli, açıklamalarına devam etti.

Avni Küpeli'nin, "Kesinlikle İbrahim Kutluay’a nispet için evlendi. Oğlumla flört ettiklerinden bu yana Cenk’le bağlantı kuramıyoruz. Demet Şener, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla resmen Kutluay ailesine nispet yapıyor. Oğlumuzla görüşememek bizi üzüyor ancak Demet Şener’le görüşmeyi düşünmüyoruz ve onunla kesinlikle barışmayacağız.” sözleri ise gündeme bomba gibi düştü.

Cenk Küpeli ise babasına, “Öncelikle bilinmesini isterim ki uzun zamandır hayran olduğum bir kadın ile kendi rızamla büyük bir aşkla evlenmiş bulunmaktayım. Kendi ailemin isteği doğrultusunda bir evlilik yapmamak hata değil kendi kararımın bir sonucudur. Bu karara da ailem başta olmak üzere herkesin saygı göstermesi gerekmektedir. Ailemin de başımın üzerinde yeri vardır fakat artık kendi çekirdek ailemi kurmuş bulunuyorum ve sadece anlayış bekliyorum.” sözleriyle yanıt verdi.

Bakalım neler olacak... Bekleyip göreceğiz!

ia.tmgrup.com.tr
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selot

walla benim için aile ilk gelir. yalnız aileden ailyede fark var tabii. mesela bu aile gelmezdı. bu ne yaa !! siz sakamısınız ? kadını ıstıyorsunuz veya ıstemıyorsunuz nıe medya onunde rencıde edıyorsunuz. ımzalar atılmıs caylar ıcılmıs, senın o mınık kafanla ezmeye calıstıgın ınsan artık senın soyadını tasıyor yarın oburgunde belkı torununa hamıle kalacak.. oğlun koymuş tepkisini senle göruşmuyor karısını ınstagramda yorum yagmuruna tutarakmı gorusmeye ıkna edıceksın. bu hareketlerle adamı daha cok kadına ıtıyorlar haberlerı yok.

alfred-hickork

ya bu avni küpeli eskiden trtde basket maçlarını anlatan abi değil mi?

factotumolog

sıkıntınıza sokim

sinem-ari1

ne ibrahimmiş arkadaşşş

arsenic

Ailenin yaptığı ne kadar çirkin. Beğenirsin, beğenmezsin kaç yaşına gelmiş oğlunuz sevmiş evlenmiş. Üstelik aklı başında, yol yordam bilen birine benziyor üslubundan. Sizin değil oğlunuzun sevmesi önemli zaten. Ayrıca hem oğlunun eşini dışlayacaksın, hem evliliklerini onaylamayacaksın, sonra da oğlum bizimle görüşmüyor diye ağlayacaksın. Aile meselelerini ortalığa saçıp hem gelinlerinin hem oğullarının onurunu kırmak ne çirkin. Kendi aile meseleni oğlunla, gelininle çözmek yerine ona buna malzeme ediyorlar. Kadının daha önce bir evliliğinin olmasını bile kullanmışlar. Kimse boşanmak için evlenmiyor, kendi oğullarının ikinci evliliği olsaydı bunu malzeme yaparlar mıydı acaba? Kayınpeder ve kayınvalide herkes olamıyor. En büyük darbeyi kadın erkek ailesi farketmez bunlar gibiler vuruyor çocuklarının yuvasına.

Görüş Bildir