İşte Türkiye Gerçeği

-

İşte Türkiye Gerçeği

İşte Türkiye Gerçeği

Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada dün akşam çok çarpıcı bir yarışmacı vardı

35 yaşındaki Elif Ayça Seren URAL, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun. Bir kız bir erkek çocuk annesi olan Ayça, Şişli meydanında simit satıyor, eşi de geceleri bisikleti ile çay satıyor.

Haberin Tamamı İçin:

Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya 35 yaşındaki Elif Ayça Seren Ural adlı yarışmacı damga vurdu.
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden
mezun olan yarışmacı, Şişli meydanında simit satıyor, eşi de geceleri bisikleti ile çay satıyor. Ayrıca yarışmacını yayımlanmış 3 romanı var. Türkiye'nin büyük gerçeğinin bir kez daha yüzümüze vurulduğu yarışmada Ayça, sadece seyirci ile joker hakkını kullanarak 15 bin lira olan baraj sorusunu geçti. Yarışmacı, bir sonraki programda diğer joker hakları ile bir milyona ulaşmayı hedefliyor.

Simit Satıcısı Yarışmacı Herkesi Şaşırttı

Simit satıcısı yarışmacı herkesi şaşırttı - Video Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada dün akşam ilginç bir yarışmacı vardı. 35 yaşındaki Elif Ayça Seren Ural, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun. Bir kız bir erkek çocuk annesi olan Ayça, Şişli Meydanı'nda simit satıyor; eşi de geceleri bisikleti ile çay satıyor

Haberin Tamamı İçin:

Türkiye gerçeğini suratımıza çarptı!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Marmara Üniversitesiçay
Görüş Bildir