İşte Okulların Tatil Edildiği İller

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

İşte Okulların Tatil Edildiği İller

İşte Okulların Tatil Edildiği İller

İŞTE OKULLARIN TATİL EDİLDİĞİ İLLER

AĞRI 'da yoğun kar yağışı nedeniyle okullar 2 gün tatil edildi.

ARDAHAN 'ın Göle ilçesinde iki gündür devam eden kar yağışı nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.

BURSA'da Büyükorhan, Orhaneli, merkez Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerindeki tüm ilk ve orta dereceli okullar (salı) için tatil edildi

BİNGÖL 'de etkili olan kar yağışı nedeni ile merkezde ve Yedisu ilçesinde okullar bugün ve yarın olmak üzere 2 gün tatil edildi.

BİTLİS ve ilçelerinde 3 gündür devam eden kar yağışı ve elverişsiz hava şartları nedeniyle Hizan ve Tatvan merkez birinci kademe okullar ve merkeze bağlı köyler 2 gün tatil edildi.

DÜZCE 'de sabaha karşı başlayan kar yağışı nedeniyle merkez ve Yığılca ilçesinde okullar tatil edildi.

ELAZIĞ 'ın Maden ilçesinde taşımalı eğitim gören öğrenciler için okullar 3 gün süreyle tatil edildi.

ERZİNCAN ve çevresinde etkili olan kar yağışı sebebiyle ilk, orta ve lise dengi okullar ile birlikte Erzincan Üniversitesi'nde eğitim-öğretime 2 gün ara verildi. Kemaliye, İliç, Otlukbeli, Çayırlı ve Tercan ilçelerinde de okullar bir gün tatil edildi.

ERZURUM 'da 633 köye de ulaşım sağlanamıyor. İl genelinde ilk ve orta dereceli okullar bir gün süre ile tatil edildi.

GÜMÜŞHANE 'de dün geceden itibaren etkili olan kar yağışı sonucunda il merkezinde kar kalınlığı 25 santimetreye ulaştı. Kent merkezi, Kelkit ve Köse ilçelerindeki tüm okullar bir günlüğüne tatil edildi.

HAKKARİ 'de akşam saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı, nedeniyle merkez, Yüksekova, Çukurca ilçeleri ve bağlı köylerdeki okullar bugün tatil edildi.

İSTANBUL'da ilk ve orta dereceli öğretim kurumları Salı günü yoğun kar yağışı nedeni ile eğitime ara vermiştir.

KAHRAMANMARAŞ 'ın Elbistan ve Nurhak ilçesinde önceki gün başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle merkez ve köylerdeki ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün süreyle ara verildi.

KARS 'ta dün akşam saatlerinde şiddetini artıran kar yağışı aralıklarla devam ediyor. Kardan kapanan 248 köy yolunun merkezlerle ulaşımının kesildiği belirtildi. Kars merkezde ise eğitime 2 gün ara verildi. Sarıkamış'ta ilçe merkezi ve köylerde de okullar 2 gün tatil edildi.

MALATYA 'da kar yağışı nedeniyle okullarda eğitime 1 gün ara verildi

MUŞ 'un Varto ilçesinde 2 günden beridir etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerden, yatılı ilköğretim bölge okulları (YİBO) dışındaki ilk ve orta dereceli okulları 2 gün tatil edildi.

NEVŞEHİR bugün güne kar yağışı ile başladı. Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı nedeni ile birçok ilde okullar tatil edilirken, Nevşehir il genelinde eğitime henüz ara verilmedi.

ORDU Milli Eğitim Müdürlüğü, sahile sınırı olan ilçeler hariç, yüksek ve iç kesimlerdeki okulların 1 ile 2 gün süreyle tatil edildiğini açıkladı.

SAMSUN'un Salıpazarı,Canik ilçelerinde 1 gün süreyle tatil edildi.

SİVAS 'ın Gemerek ilçesinde, yoğun kar yağışı nedeniyle 8 Ekim 2013 salı günü (yarın) okullar 1 günlük süreyle tatil edildi. Suşehri ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildiği belirtildi.

ŞANLIURFA 'da, 749 öğrencinin bulunduğu bir ilköğretim okulunda çıkan yangında öğrenciler ölümden döndü. İl Milli Eğitim Müdürlüğü izni ile, okul bir gün süreyle tatil edildi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BursaErzurumİstanbulKahramanmaraşMalatyaMuşSamsuntatil
Görüş Bildir